Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 2 наурыздағы N 145 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 қыркүйектегі N 907 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1263 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.11.29 № 1263 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға конкурстар өткiзу жөнiнде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 2 наурыздағы N 145  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға конкурстар өткiзу жөнiндегi комиссия құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Ноғаев                   - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Нұрлан Асқарұлы            минералдық ресурстар министрлiгi Мұнай
өнеркәсiбi департаментiнiң директоры;
Таутеев                  - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Әуесбек Зпашұлы            қорғау министрлiгi Экологиялық реттеу
департаментiнiң директоры;
мына:
"Сейтiмбетов             - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Дәулетияр Сахидоллаұлы     министрлiгi Заңға тәуелдi кесiмдер
департаментiнiң бөлiм бастығы"
деген жолдағы "бөлiм" деген сөз "заңға тәуелдi кесiмдердi сараптау басқармасының" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген құрамнан Исаев Мұсабек Исаұлы және Әбiшева Алиса Бiләлқызы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2006 года N 145
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2006 года N 907. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года N 1263
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.11.2010 N 1263 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2006 года N 145 "Об образовании комиссии по проведению конкурсов на получение права недропользования" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав комиссии по проведению конкурсов на получение права недропользования:
Ногаева                    - директора Департамента нефтяной
Нурлана Аскаровича           промышленности Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан;
Таутеева                   - директора Департамента экологического
Ауесбека Зпашевича           регулирования Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан;
в строке:
"Сейтимбетов               - начальник отдела Департамента
Даулетияр Сахидуллаевич      подзаконных актов Министерства юстиции
Республики Казахстан",
слово "отдела" заменить словами "управления экспертизы подзаконных актов";
вывести из указанного состава: Исаева Мусабека Исаевича и Абишеву Алисю Биляловну.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан