Маңызды стратегиялық мәнi бар тауарларды мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылығы 26 қыркүйектегі N 913 Қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы  1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Бiрлескен қазақстандық-сингапурлық кәсiпорын, "Қаз-СТ Инжиниринг Бастау" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердi жабдықтау үшiн тауарлар - лингафондық және мультимедиялық кабинеттердi берушi болып белгiленсiн.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 036 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер" бағдарламасы бойынша оларды сатып алуға көзделген қаражат шегiнде осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген заңды тұлғамен және жергiлiктi бюджеттермен 2006 жылы 3948870000 (үш миллиард тоғыз жүз қырық сегiз миллион сегiз жүз жетпiс мың) теңге, оның iшiнде республикалық бюджеттен 1576970000 (бiр миллиард бес жүз жетпiс алты миллион тоғыз жүз жетпiс мың) теңге сомасында тауарларды мемлекеттiк сатып алу туралы шарт жасасуды;
2) тауарларды мемлекеттiк сатып алу үшiн осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын ақшаны оңтайлы және тиiмдi жұмсау қағидатын сақтауды;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi қаржы қаражатының мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О государственных закупках товаров, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2006 года N 913
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21  Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместное казахстанско-сингапурское предприятие, товарищество с ограниченной ответственностью "Каз-СТ Инжиниринг Бастау" поставщиком товаров - лингафонных и мультимедийных кабинетов для оснащения государственных учреждений среднего общего образования, закупка которых имеет важное стратегическое значение.
2. Акимам областей, городов Астаны и Алматы в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) заключение договора о государственных закупках товаров с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления, в пределах средств, предусмотренных на их закупку в республиканском бюджете на 2006 год по программе 036 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях среднего общего образования" и местными бюджетами в 2006 году в сумме 3948870000 (три миллиарда девятьсот сорок восемь миллионов восемьсот семьдесят тысяч) тенге, в том числе 1576970000 (один миллиард пятьсот семьдесят шесть миллионов девятьсот семьдесят тысяч) тенге из республиканского бюджета;
2) соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим постановлением, для государственных закупок товаров;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Министерству финансов Республики Казахстан осуществлять контроль за целевым использованием финансовых средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан