Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 8 мамырдағы N 436 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 қыркүйектегі N 940 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 13 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 14.01.2016 № 13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2003 года N 436
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2006 года N 940. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 13
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.01.2016 № 13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Инвестициялар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асырудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 мамырдағы N 436  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 19, 192-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген инвестициялық преференциялар берiлетiн экономикалық қызмет түрлерiнiң жалпы сыныптауыш сыныптары деңгейiндегi қызметтiң басым түрлерiнiң тiзбесiнде:
64-бөлiмнен кейiн мынадай мазмұндағы 70-бөлiммен толықтырылсын:
"
70
Жылжымайтын мүлікпен жасалатын операциялар

1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2003 года N 436 "О некоторых вопросах реализации Закона Республики Казахстан "Об инвестициях" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 19, ст. 192) следующие дополнения:
в перечне приоритетных видов деятельности на уровне классов общего классификатора видов экономической деятельности, по которым предоставляются инвестиционные преференции, утвержденном указанным постановлением:
после раздела 64 дополнить разделом 70 следующего содержания:
"
70
Операции с
недвижимым
имуществом

70.2
Меншiктi жылжымайтын мүлiктi жалға беру
70.20
Көрме залдарын қоса тұрғын емес үйлердi, жердi қоспағанда, меншiктi жылжымайтын мүлiктi жалға беру
";
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген инвестициялық преференцияларды уәкiлеттi орган беретiн инвестициялардың ең жоғарғы көлемi және инвестициялық салық преференцияларының қолдану мерзiмдерiнде:
мынадай мазмұндағы "Жылжымайтын мүлiкпен жасалатын операциялар" деген бөлiммен толықтырылсын:
Жылжымайтын мүлiкпен жасалатын oпeрациялар
Меншiктi жылжымайтын мүлiктi жалға беру

70.2
Сдача внаем собственного
недвижимого имущества
70.20
Сдача внаем собственного
недвижимого имущества, за
исключением здании нежилого типа,
включая выставочные залы, земли
";
в максимальных объемах инвестиций и сроках действия инвестиционных налоговых преференций, при которых инвестиционные преференции предоставляются уполномоченным органом, утвержденных указанным постановлением:
дополнить разделом "Операции с недвижимым имуществом" следующего содержания:
"
Операции с недвижимым имуществом
Сдача внаем собственного
недвижимого имущества