Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 қазандағы N 974 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға  230-қосымшада :
7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацында:
"Алматы әскери мектеп-интернатына 9-дан кем емес" деген сөздер "Алматы әскери мектеп-интернатына 11-ден кем емес" деген сөздермен ауыстырылсын;
"кондиционерлер - 2 дана" деген сөздер "кондиционер - 4 дана" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2006 года N 974
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год" следующие изменения:
в приложении 230 к указанному постановлению:
в абзаце "Прямой результат" пункта 7:
слова "Б. Момышулы не менее 9-ти единиц" заменить словами "Б. Момышулы не менее 11-ти единиц";
слова "кондиционер - 2 штуки" заменить словами "кондиционер - 4 штуки".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан