Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 10 қазандағы N 975 Қаулысы
2006-2007 жылғы қысқы кезеңде Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының тыныс-тiршiлiгiн қамтамасыз ететiн объектiлердiң орнықты жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiне 2006 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен Шығыс Қазақстан облысының әкiмiне аудару үшiн жылумен жабдықтау объектiлерiнде жөндеу-қалпына келтiру жұмыстарын жүргiзуге 400000000 (төрт жүз миллион) теңге сомасында және 2006-2007 жылғы жылыту кезеңiне отынның нормативтiк қорын жасауға 330000000 (үш жүз отыз миллион) теңге сомасында жалпы сомасы 730000000 (жетi жүз отыз миллион) теңге мақсатты трансферттер бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2006 года N 975
В целях обеспечения устойчивой работы объектов жизнеобеспечения города Семипалатинска Восточно-Казахстанской области в зимний период 2006-2007 годов Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год на неотложные затраты, целевые трансферты в общей сумме 730000000 (семьсот тридцать миллионов) тенге для перечисления акиму Восточно-Казахстанской области на ремонтно-восстановительные работы на объектах теплоснабжения в сумме 400000000 (четыреста миллионов) тенге и на создание нормативного запаса топлива к отопительному периоду 2006-2007 годов в сумме 330000000 (триста тридцать миллионов) тенге.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан