Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 26 қарашадағы N 1236 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 11 қазандағы N 977 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 28 қаңтардағы N 66 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 28 қаңтардағы N 66 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегі Бюджет кодексiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын орналастыру үшiн рұқсат етiлген қаржылық активтердiң және материалдық емес активтердi қоспағанда, өзге де мүлiктiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 26 қарашадағы N 1236 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 46, 584-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
тақырыбындағы және 1-тармақтағы "қаржылық активтердiң және материалдық емес активтердi қоспағанда, өзге де мүлiктің" деген сөздер "материалдық емес активтердi қоспағанда, шетелдiк қаржы құралдарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын орналастыру үшiн рұқсат етiлген қаржылық активтердiң және материалдық емес активтердi қоспағанда, өзге де мүлiктiң тiзбесiнде:
тақырыбындағы "қаржылық активтердiң және материалдық емес активтердi қоспағанда, өзге де мүлiктiң" деген сөздер "материалдық емес активтердi қоспағанда, шетелдiк қаржы құралдарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
11) тармақшадағы "валюталармен" деген сөзден кейiн ";" белгiсi қойылып, мынадай мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) ақша нарығы қорларымен".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года N 1236
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2006 года N 977. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 января 2009 года N 66
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 января 2009 года N 66 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года N 1236 "Об утверждении перечня разрешенных финансовых активов и иного имущества, за исключением нематериальных активов, для размещения Национального фонда Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 46, ст. 584), следующие изменения и дополнение:
в заголовке и в пункте 1 слова "финансовых активов и иного имущества" заменить словами "зарубежных финансовых инструментов";
в Перечне разрешенных финансовых активов и иного имущества, за исключением нематериальных активов, для размещения Национального фонда Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке слова "финансовых активов и иного имущества" заменить словами "зарубежных финансовых инструментов";
дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"12) фонды денежного рынка.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан