"Қазақтелеком" акционерлiк қоғамы акцияларының бiр бөлiгiн сату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 қазандағы N 1001 Қаулысы
Қазақстан Республикасының қор нарығын одан әрi дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi қазақстандық холдингi" акционерлiк қоғамының (бұдан әрi - холдинг) меншiгiнде "Қазақтелеком" акционерлiк қоғамының дауыс беретiн акциялары (бұдан әрi - "Қазақтелеком" АҚ-ның акциялары) жалпы санының кемiнде 51 пайызын сақтай отырып, "Қазақтелеком" акционерлiк қоғамының әрқайсысының номиналдық құны 1000 (бip мың) теңге 497597 (төрт жүз тоқсан жетi мың бес жүз тоқсан жетi) дана жай атаулы акцияларды құрайтын дауыс беретiн акцияларының жалпы санының 4,6 пайызы iшкi қор нарығында сатылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) екi апта мерзiмде холдингпен бiрлесiп, "Қазақтелеком" АҚ-ның акцияларын сату жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiтудi;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары К.Қ.Мәсiмовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О реализации части акций акционерного общества "Казахтелеком"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2006 года N 1001
В целях дальнейшего развития фондового рынка Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реализовать 4,6 процента от общего количества голосующих акций акционерного общества "Казахтелеком" (далее - акции АО "Казахтелеком"), что составляет 497597 (четыреста девяносто семь тысяч пятьсот девяносто семь) штук простых именных акций номинальной стоимостью 1000 (одна тысяча) тенге каждая, на внутреннем фондовом рынке с сохранением в собственности акционерного общества "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук" (далее - холдинг) не менее 51 процента от общего количества голосующих акций акционерного общества "Казахтелеком".
2. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) утверждение в двухнедельный срок совместно с холдингом плана мероприятий по продаже акций АО "Казахтелеком";
2) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан