Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына толықтыру мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 18 қазандағы N 1003 Қаулысы
"2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы  Заңына , "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң және жергiлiктi атқарушы органдардың резервтерiн пайдалану ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1405  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгiне Қазақстан халықтары ассамблеясының он екiншi сессиясын дайындауды және өткiзудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтерге ақы төлеу үшiн 2006 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 54121000 (елу төрт миллион бiр жүз жиырма бiр мың) теңге бөлiнсiн.
2. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысына  мынадай толықтыру мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлiмiнде:
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк" функционалдық тобында:
206 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi" әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
"109 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi есебiнен iс-шаралар өткізу";
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк" функционалдық тобында 09 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер" iшкi функциясында 206 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi" әкiмшiсi бойынша 109 "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi есебiнен iс-шаралар өткiзу" бағдарламасы бойынша шығындар Қазақстан халықтары ассамблеясының он екiншi сессиясын дайындауды және өткiзудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтерге ақы төлеу үшiн 54121000 (елу төрт миллион бiр жүз жиырма бiр мың) теңге сомасына ұлғайтылсын;
13 "Басқалар" функционалдық тобында 09 "Басқалар" iшкi функциясында 217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" әкiмшiсi бойынша 010 "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервi" бағдарламасында 101 "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi" кiшi бағдарламасындағы шығындар 54121000 (елу төрт миллион бiр жүз жиырма бiр мың) теңге сомасына азайтылсын.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан и внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2006 года N 1003
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1405 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству культуры и информации Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год на неотложные затраты 54121000 (пятьдесят четыре миллиона сто двадцать одна тысяча) тенге для оплаты услуг по обеспечению подготовки и проведения двенадцатой сессии Ассамблеи народов Казахстана.
2. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующие дополнение и изменения:
в  приложении 1  к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
по администратору 206 "Министерство культуры и информации Республики Казахстан" дополнить программой следующего содержания:
"109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство", в подфункции 09 "Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства", по администратору 206 "Министерство культуры и информации Республики Казахстан" затраты по программе 109 "Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты" увеличить на сумму 54121000 (пятьдесят четыре миллиона сто двадцать одна тысяча) тенге для оплаты услуг по обеспечению подготовки и проведения двенадцатой сессии Ассамблеи народов Казахстана;
в функциональной группе 13 "Прочие", в подфункции 09 "Прочие", по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" в программе 010 "Резерв Правительства Республики Казахстан", в подпрограмме 101 "Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты" затраты уменьшить на сумму 54121000 (пятьдесят четыре миллиона сто двадцать одна тысяча) тенге.

3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

3. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан