Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 21 сәуiрдегi N 313 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 қазандағы N 1014 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 21 сәуiрдегi N 313  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2006 ж., N 14, 136-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Мыналарға:
1) Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Тергеу комитетiнiң төрағасына екi орынбасары болуына;
2) Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Криминалдық полиция комитетiнiң төрағасына екi орынбасары болуына;
3) Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Әкiмшiлiк полиция комитетiнiң төрағасына екi орынбасары болуына;
4) Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Жол полициясы комитетiнiң төрағасына үш орынбасары болуына рұқсат берiлсiн.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2006 года N 313
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2006 года N 1014
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2006 года N 313 "О некоторых вопросах Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 14, ст. 136) следующее изменение:
пункт 3  изложить в следующей редакции:
"3. Разрешить:
1) председателю Следственного комитета Министерства внутренних дел Республики Казахстан иметь двух заместителей;
2) председателю Комитета криминальной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан иметь двух заместителей;
3) председателю Комитета административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан иметь двух заместителей;
4) председателю Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан иметь трех заместителей.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан