Кейбiр акционерлiк қоғамдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерiн "Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi қазақстандық холдингi" акционерлiк қоғамының жарғылық капиталына беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 24 қазандағы N 1020 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп, осы қаулының 2-тармағында көрсетiлген iс-шаралар орындалғаннан кейiн заңнамада белгiленген тәртiппен "Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi қазақстандық холдингi" акционерлiк қоғамының (бұдан әрi - "Самұрық" холдингi" АҚ) жарияланған акцияларының санын ұлғайтуды және осы қаулыға қосымшада көрсетiлген акционерлiк қоғамдар (бұдан әрi - акционерлiк қоғамдар) акцияларының мемлекеттiк пакеттерiн беру жолымен орналастырылатын акцияларды төлеудi қамтамасыз етсiн.

О передаче государственных пакетов акций некоторых акционерных обществ в уставный капитал акционерного общества "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2006 года N 1020
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан после выполнения мероприятий, указанных в пункте 2 настоящего постановления, в установленном законодательством порядке обеспечить увеличение количества объявленных акций акционерного общества "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук" (далее - АО "Холдинг "Самрук") и оплату размещаемых акций путем передачи государственных пакетов акций акционерных обществ, указанных в приложении к настоящему постановлению (далее - акционерные общества).

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен акционерлiк қоғамдардың "Самұрық" холдингi" АҚ-ның орналастырылатын акцияларын төлеуге берiлетiн акцияларының мемлекеттiк пакеттерiне бағалау жүргiзудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi осы қауылдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.

2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить проведение оценки государственных пакетов акций акционерных обществ, передаваемых в оплату размещаемых акций АО "Холдинг "Самрук".
3. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.