Биологиялық саналуандықты сақтауға және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды дамытуға гранттар беретiн халықаралық және мемлекеттiк ұйымдардың, үкiметтiк емес ұйымдар мен қорлардың тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы N 1035 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 24 наурыздағы № 150 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.03.2022 № 150 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шiлдедегi Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қоса берiлiп отырған Биологиялық саналуандықты сақтауға және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды дамытуға гранттар беретiн халықаралық және мемлекеттiк ұйымдардың, үкiметтiк емес ұйымдар мен қорлардың тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 31 қазандағы
N 1035 қаулысымен
бекiтiлген
Биологиялық саналуандықты сақтауға және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды дамытуға гранттар беретiн халықаралық және мемлекеттiк ұйымдардың, үкiметтік емес ұйымдар мен қорлардың тiзбесi
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.04.27. N 587 Қаулысымен.
Халықаралық ұйымдар
1. Азия Даму Банкi (АДБ/АDВ)
2. Дүниежүзiлiк туристiк ұйым
3. Дүниежүзiлiк Тағы Табиғат Қоры (WWҒ)
4. Ғаламдық экологиялық қор (ҒЭҚ/GЕҒ)
5. Еуропа Қайта Құру және Даму Банкi (ЕКДБ/ЕВRD)
6. Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкi (ХҚДБ/IВRD)
7. Халықаралық ауыл шаруашылығын дамыту қоры (IFAD)
8. Мәдениет және бiлiм саласындағы ынтымақтастық жөнiндегi ұйым (ЮНЕСКО/UNESKO)
9. Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Хатшылығы (БҰҰ/UN)
10. БҰҰ-ның азық-түлiк және ауыл шаруашылығы жөнiндегi ұйымы (ФАО/ҒАО)
11. БҰҰ-ның Даму бағдарламасы (БҰҰДБ/UNDР)
12. БҰҰ-ның Қоршаған орта жөнiндегi бағдарламасы (ЮНЕП/UNЕР)
13. ТМД елдерiне арналған Еуропа Одағының Техникалық көмек бағдарламасы ТАСИС бағдарламасы (ТАСIS)
Мемлекеттiк ұйымдар
1. Американ халықаралық даму жөнiндегi агенттiгi (ЮСАИД/USAID)
2. "British Council" Британ кеңесi (БК/ВС)
3. Герман техникалық ынтымақтастық жөнiндегi қоғамы (GTZ)
4. Дат халықаралық даму жөнiндегi агенттiгi (DANIDA)
5. Ұлыбритания халықаралық даму жөнiндегi департаментi (DFID)
Yкiметтiк емес ұйымдар мен қорлар
"Seimar Social Fund" корпоративтiк қоры
"Қазақстанның биологиялық саналуандығын сақтау қоры" корпоративтік қоры

Об утверждении перечня международных и государственных организаций, неправительственных организаций и фондов, предоставляющих гранты на сохранение биоразнообразия и развитие особо охраняемых природных территорий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года N 1035. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 марта 2022 года № 150.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.03.2022 № 150 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень международных и государственных организаций, неправительственных организаций и фондов, предоставляющих гранты на сохранение биоразнообразия и развитие особо охраняемых природных территорий.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2006 года
N 1035
Перечень
международных и государственных организаций,
неправительственных организаций и фондов, предоставляющих
гранты на сохранение биоразнообразия и развитие особо
охраняемых природных территорий
Сноска. Перечень с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 27.04.2009 № 587 .
Международные организации
1. Азиатский Банк Развития (АБР/ADB)
2. Всемирная туристская организация
3. Всемирный Фонд Дикой Природы (WWF)
4. Глобальный экологический фонд (ГЭФ/GEF)
5. Европейский Банк Реконструкции и Развития (ЕБРР/EBRD)
6. Международный Банк Реконструкции и Развития (МБРР/IBRD)
7. Международный фонд развития сельского хозяйства (IFAD)
8. Организация по сотрудничеству в области культуры и образования (ЮНЕСКО/UNESCO)
9. Секретариат Организации Объединенных Наций (ООН/UN)
10. Организация ООН по продовольствию и сельскому хозяйству (ФАО/FAO)
11. Программа развития ООН (ПРООН/UNDP)
12. Программа ООН по окружающей среде (ЮНЕП/UNEP)
13. Программа технической помощи Европейского Союза для стран СНГ Программа ТАСИС (TACIS)
Государственные организации
1. Американское агентство по международному развитию (ЮСАИД/USAID)
2. Британский совет "British Council" (БС/ВС)
3. Германское общество по техническому сотрудничеству (GTZ)
4. Датское агентство по международному развитию (DANIDA)
5. Департамент по международному развитию Великобритании (DFID)
Неправительственные организации и фонды
Корпоративный фонд "Seimar Social Fund"
Корпоративный фонд "Фонд сохранения биоразнообразия Казахстана"