Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 3 қарашадағы N 1048 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 8-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 3 қарашадағы
N 1048 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 9 желтоқсандағы
N 1228 қаулысына
8-қосымша
Мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен
қамтамасыз етуге және мүгедекті оңалтудың жеке
бағдарламасына сәйкес ымдау тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызметтер көрсетуіне облыстық бюджеттерге,
Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ағымдағы нысаналы
трансферттердің сомасын бөлу
Р/с
N
Облыстар мен қалалар дың атауы
Шығыстар сомасы
Міндетті гигиеналық құралдар
Жеке көмекшілердің қызметтер көрсетуі
Ымдау тілі мамандарының қызметтер көрсетуі
1
2
3
4
5
6
Барлығы

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2006 года N 1048
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующее изменение:
приложение 8  к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 ноября 2006 года N 1048
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2005 года N 1228
Распределение сумм целевых текущих
трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на обеспечение нуждающихся инвалидов
обязательными гигиеническими средствами и предоставление
услуг специалистами жестового языка, индивидуальными
помощниками в соответствии с индивидуальной программой
реабилитации инвалида
N
п
/п
Наименования
областей
и городов
Сумма
расходов
Обязатель-
ные
гигиени-
ческие
средства
Предостав-
ление услуг
индиви-
дуальными
помощниками
Предос-
тавление
услуг
специа-
листами
жесто-
вого
языка
1
2
3
4
5
6
Всего