"Қазақстан Республикасының Сингапур Республикасындағы Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 қарашадағы N 1091 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының Сингапур Республикасындағы Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қазақстан Республикасының Сингапур Республикасындағы Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасының Сингапур Республикасымен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Сингапур Республикасындағы Елшілігі етіп қайта құру жолымен Қазақстан Республикасының Сингапур Республикасындағы Дипломатиялық миссиясы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Республике Сингапур"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2006 года N 1091
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О peopганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Республике "Сингапур"
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан
в Республике Сингапур
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Республикой Сингапур ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Дипломатическую миссию Республики Казахстан в Республике Сингапур путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Республике Сингапур.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2007 года.
Президент
Республики Казахстан