"Катар Мемлекетiнде Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 қарашадағы N 1109 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
"Катар Мемлекетiнде Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнің қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Катар Мемлекетiнде Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасының Катар Мемлекетiмен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМIН :
1. Доха қаласында (Катар Мемлекетi) Қазақстан Республикасының Елшiлігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Государстве Катар"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2006 года N 1109
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Государстве Катар".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Об открытии Посольства Республики Казахстан
в Государстве Катар
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Государством Катар  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Доха (Государство Катар) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2007 года.
Президент
Республики Казахстан