Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құратын, тауарлар өндіретін және қызметтер көрсететін ұйымдардан конкурсты ұйымдастырушылар сатып алатын тауарлар мен қызметтердің 2007 жылға арналған номенклатурасы мен олардың көлемі (пайызбен көрсеткенде) туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 желтоқсандағы N 1163 Қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  27-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы мүгедектерінің
қоғамдық бірлестіктері құратын, тауарлар өндіретін және қызметтер
көрсететін ұйымдардан конкурсты ұйымдастырушылар сатып алатын
тауарлар мен қызметтердің 2007 жылға арналған номенклатурасы бекітілсін.
2. Конкурсты ұйымдастырушылар номенклатурада көзделген
тауарлар мен қызметтерді мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру кезінде Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құратын, тауарлар өндіретін және қызметтер көрсететін ұйымдардан мемлекеттік сатып алуды заңнамада белгіленген тәртіппен осы тауарлар мен қызметтерді сатып алудың жалпы көлемінің кемінде 30 (отыз) пайызы көлемінде жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 4 желтоқсандағы
N 1163 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құратын, тауарлар өндіретін және қызметтер көрсететін ұйымдардан конкурсты ұйымдастырушылар сатып алатын тауарлар мен қызметтердің 2007 жылға арналған номенклатурасы
1.   Азық-түлік тауарлары:
макарон өнімдері.
2. Азық-түлікке жатпайтын тауарлар:
тігін бұйымдары;
тоқыма бұйымдары;
арнайы киім;
үлбірден тігілген киім және оның керек-жарақтары, үлбірден тігілген бас киімдер;
төсек-орын керек-жарақтары.
3. Электр-техникалық бұйымдар:
электр патрондары;
ТКБД датчигі (температуралық камералық биметалдық датчик реле);
электр ажыратқыштар;
электромагниттік іске қосқыш;
электророзеткалар;
ұзартқыштар.
4. Көлік құралдары, ауыл шаруашылығы машиналары мен тракторлар
үшін қосалқы бөлшектер:
сүзгіштер;
электр сымдары;
щеткалар.
5. Пластмассадан, металдан жасалған бұйымдар:
легендер;
шелектер;
ожаулар;
қоқысқа арналған қалақшалар;
қыстырғыштар;
түймелер;
киім ілгіштер;
шахматтар;
үлестіру қораптары;
электр энергиясын есептеу құралдарына арналған қаптамалар мен тұрқылар;
құжаттар тігілетін папкаларға арналған құлыптар;
метиздер;
мал байлайтын шынжырлар;
малдарға арналған биркалар;
рабица торкөзі;

О номенклатуре товаров и услуг и их объемах (в процентном выражении), закупаемых организаторами конкурса у организаций, производящих товары и услуги, создаваемых общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, на 2007 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2006 года N 1163
В соответствии со  статьей 27  Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемую номенклатуру товаров и услуг, закупаемых организаторами конкурса у организаций, производящих товары и услуги, создаваемых общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, на 2007 год.
2. Организаторам конкурса при осуществлении государственных закупок товаров и услуг, предусмотренных в номенклатуре, осуществлять в установленном законодательством порядке государственные закупки у организаций, производящих товары и услуги, создаваемых общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, в объеме не менее 30 (тридцать) процентов от общего объема закупок данных товаров и услуг.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 декабря 2006 года N 1163
Номенклатура
товаров и услуг, закупаемых организаторами конкурса
у организаций, производящих товары и услуги,
создаваемых общественными объединениями инвалидов
Республики Казахстан, на 2007 год
1. Продовольственные товары:
макаронные изделия.
2. Непродовольственные товары:
изделия швейные;
изделия трикотажные;
спецодежда;
одежда меховая и ее принадлежности, меховые головные уборы;
постельные принадлежности.
3. Электро-технические изделия:
электропатроны;
датчик ДТКБ (датчик реле температурный камерный биметаллический);
электровыключатели;
электромагнитный пускатель;
электророзетки;
удлинители.
4. Запасные части для транспортных средств, сельхозмашин и тракторов:
фильтры;
электропроводка;
щетки.
5. Изделия из пластмасс, металла:
тазы;
ведра;
ковши;
совки для мусора;
прищепки;
пуговицы;
вешалки;
шахматы;
распределительные коробки;
кожухи и корпуса для приборов учета электроэнергии;
замки для скоросшивателей;
метизы;
цепи для привязи скота;
бирки для животных;
сетка рабица;

Р-50, Р-65 изостыковты оқшаулау детальдары.
6. Тұрмыстық, мектепке арналған, кеңсе жиһазы.
7. Кеңсе тауарлары:
сызғыштар;
бекітпелер;
кнопкалар;
қағазға арналған папкалар;
құжат тігілетін папкалар;
конверттер;
есепке алу журналдары.
8. Құрылыс материалдары:
тротуар тақтасы;
ағаш бұйымдары;
шегелер;
пеноблоктар;
сплиттерлік блоктар;
металл жабынқыш;
терезе және есік аспалары;
терезе және есік блоктары.
9. Қылқалам-щетка бұйымдары.
10. Тығындау бұйымдары:
шыны банкаларға арналған металл қақпақтар;
кронентығындар;
шампанды тығындауға арналған тығындар.
11. Қатырма қағаз бұйымдары:
мұрағаттық қораптар;
мұрағаттық папкалар;
орама қораптары.
12. Көрсетілетін қызметтер:
аяқ киім тігу және жөндеу;
полиграфиялық;
ғұрыптық;
жарнамалық-ақпараттық, баспалық;
күрделі тұрмыстық техниканы жөндеу.

детали изостыковой изоляции Р-50, Р-65.
6. Мебель бытовая, школьная, офисная.
7. Канцелярские товары:
линейки;
скрепки;
кнопки;
папки для бумаг;
скоросшиватели;
конверты;
журналы учета.
8. Строительные материалы:
тротуарная плитка;
столярные изделия;
гвозди;
пеноблоки;
сплиттерные блоки;
металлочерепица;
навесы оконные и дверные;
оконные и дверные блоки.
9. Кистещеточные изделия.
10. Укупорочные изделия:
крышки металлические для стеклянных банок;
кроненпробки;
пробки для укупорки шампанского.
11. Картонажные изделия:
коробки архивные;
папки архивные;
коробки упаковочные.
12. Услуги:
пошив и ремонт обуви;
полиграфические;
ритуальные;
рекламно-информационные, издательские;
ремонт сложнобытовой техники.