Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 7 сәуiрдегi N 257 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 желтоқсандағы N 1178 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi қазақстандық холдингi" акционерлiк қоғамы Директорлар кеңесiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 7 сәуiрдегi N 257 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi қазақстандық холдингi" акционерлiк қоғамы Директорлар кеңесiнiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Супрун Виктор Васильевич - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi;
Смайылов Әлихан Асханұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi;
көрсетiлген құрамнан Палымбетов Болат Әбiлқасымұлы, Елемесов Асқар Раушанұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2006 года N 257
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2006 года N 1178. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года N 1048.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 .
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2006 года N 257 "О составе Совета директоров акционерного общества "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав совета директоров акционерного общества "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук":
Супруна Виктора Васильевича - вице-министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
Смаилова Алихана Асхановича - вице-министра финансов Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Палымбетова Болата Абылкасымовича, Елемесова Аскара Раушанулы.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан