"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 1185 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТIНІҢ
ӨKIMI Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы
16 қыркүйектегi N 4071 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071 өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетілген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң дербес құрамына мыналар енгiзілсiн:
Мусин                 - Қазақстан Республикасының Экономика және
Аслан Есболайұлы        бюджеттiк жоспарлау министрi,
Нұрашев               - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Тимур Бекболатұлы       министрлiгi Инвестиция комитетiнiң төрағасы;
мына:
"Мәсiмов              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Кәрiм Қажымқанұлы       орынбасары - Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрi",
"Лакшми Миттал        - "Миттал Стил Кo." төрағасы және басқарушы
директоры"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мәсiмов              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Кәрiм Қажымқанұлы       орынбасары",
"Лакшми Миттал        - "Арселор Миттал" компаниясы директорлар
кеңесiнiң төрағасы";
көрсетiлген Кеңес құрамынан Е.А.Арынов шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года N 1185
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О внесении изменений в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Внести в  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071 "О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением:
Мусина                     - Министра экономики и бюджетного
Аслана Еспулаевича           планирования Республики Казахстан,
Нурашева                   - председателя Комитета по инвестициям
Тимура Бекбулатовича         Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан;
строки:
"Масимов                   - Заместитель Премьер-Министра Республики
Карим Кажимканович           Казахстан - Министр экономики и
бюджетного планирования",
"Лакшми Миттал             - председатель и управляющий директор
"Миттал Стил Ко."
изложить в следующей редакции:
"Масимов                   - Заместитель Премьер-Министра Республики
Карим Кажимканович           Казахстан",
"Лакшми Миттал             - председатель совета директоров компании
"Арселор Миттал";
вывести из состава указанного Совета Аринова Е.А.
Президент
Республики Казахстан
Астана, Акорда,              2006 года
N