Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 26 тамыздағы N 884 және 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 1186 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған (екiншi кезең) орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 26 тамыздағы N 884  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2005 ж., N 33, 458-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарында:
"2006-2008 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторальдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген 5-бөлiмде:
"Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға және ұлғайтуға арналған бюджеттiк инвестициялар" деген кестеде:
"Бағдарламалардан тыс" деген кiшi бөлiмде:
реттiк нөмiрi 27-жолдың 6-бағанындағы "Кербұлақ ГЭC-i" деген сөздер "Бұлақ ГЭC-i" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "2006 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға  317-1-қосымшада :
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "Кербұлақ ГЭC" деген сөздер "Бұлақ ГЭC" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтың "Tуpa нәтиже" деген абзацындағы "Кербұлақ ГЭC" деген сөздер "Бұлақ ГЭC" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 884 и от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года N 1186
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 884 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 33, ст. 458):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы, утвержденном указанным постановлением:
в  разделе 5 "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2006-2008 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в таблице "Бюджетные инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц":
в подразделе "Вне программ":
в графе 6 строки, порядковый номер 27 слова "Кербулакской ГЭС" заменить словами "Булакской ГЭС";
2) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год":
в  приложении 317-1 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 слова "Кербулакской ГЭС" заменить словами "Булакской ГЭС";
в абзаце "Прямой результат" пункта 7 слова "Кербулакской ГЭС" заменить словами "Булакской ГЭС".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан