Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 11 желтоқсандағы N 1188 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған (екiншi кезең) орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 26 тамыздағы N 884  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 33, 458-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының орта мерзiмдi жоспарында:
"2006-2008 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген 5-бөлiмде:
дамуға берiлетiн нысаналы трансферттер мен республикалық бюджеттен кредит беру есебiнен қаржыландырылатын 2006-2008 жылдарға арналған басымды жергiлiктi бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесiнде:
"Астана қаласын әлеуметтiк-экономикалық дамытудың 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген кiшi бөлiмде:
реттiк нөмiрi 382-жолда:
4-бағандағы "2003-2006" деген сандар "2003-2007" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "8830326" деген сандар "11830300" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "700000" деген сандар "450000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "3250000" деген сандармен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 384-жолда:
4-бағандағы "2002-2007" деген сандар "2002-2009" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "8988086" деген сандар "12037708" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "2688000" деген сандар "2697778" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "4100000" деген сандар "2950000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "2200086" деген сандар "4391136" деген сандармен ауыстырылсын;
9-баған "827633" деген сандармен толықтырылсын;
10-баған "1171161" деген сандармен толықтырылсын;
реттiк нөмірi 392-жолда:
5-бағандағы "13873265" деген сандар "14182759" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "350000" деген сандар "1050000" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "5000000" деген сандар "6400000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "6000000" деген сандар "4600000" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "2523265" деген сандар "2132759" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша Жиыны" деген жолда:
8-бағандағы "55608890" деген сандар "59649940" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2006 года N 1188
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 884 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 33, ст. 458):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в  разделе 5  "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2006-2008 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в перечне приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2006-2008 годы:
в подразделе "Государственная программа социально-экономического развития города Астаны на 2006-2010 годы":
в строке, порядковый номер 382:
в графе 4 цифры "2003-2006" заменить цифрами "2003-2007";
в графе 5 цифры "8830326" заменить цифрами "11830300";
в графе 7 цифры "700000" заменить цифрами "450000";
графу 8 дополнить цифрами "3250000";
в строке, порядковый номер 384:
в графе 4 цифры "2002-2007" заменить цифрами "2002-2009";
в графе 5 цифры "8988086" заменить цифрами "12037708";
в графе 6 цифры "2688000" заменить цифрами "2697778";
в графе 7 цифры "4100000" заменить цифрами "2950000";
в графе 8 цифры "2200086" заменить цифрами "4391136";
графу 9 дополнить цифрами "827633";
графу 10 дополнить цифрами "1171161";
в строке, порядковый номер 392:
в графе 5 цифры "13873265" заменить цифрами "14182759";
в графе 6 цифры "350000" заменить цифрами "1050000";
в графе 7 цифры "5000000" заменить цифрами "6400000";
в графе 8 цифры "6000000" заменить цифрами "4600000";
в графе 9 цифры "2523265" заменить цифрами "2132759";
в строке "Итого по программе":
в графе 8 цифры "55608890" заменить цифрами "59649940";

9-бағандағы "47607276" деген сандар "48044403" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "189086358" деген сандар "190257519" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
233 "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
029 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне қалалар мен елдi мекендердi көркейтуге берiлетiн нысаналы даму трансферттерi" бағдарламасындағы "4100000", "700000", "5000000" деген сандар тиiсiнше "2950000", "450000", "6400000" деген сандармен ауыстырылсын;
3) "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспары (екiншi кезең) туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2006 ж., N 33, 357-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарында (екiншi кезең):
"Қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi 2007-2009 жылдарға арналған басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген 5-бөлiмде:
дамуға берiлетiн нысаналы трансферттер мен республикалық бюджеттен кредит беру есебiнен қаржыландырылатын 2007-2009 жылдарға арналған басымды жергiлiктi бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесiнде:
"Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген кiшi бөлiмде:
реттiк нөмiрi 307-жолда:
6-бағандағы "6797778" деген сандар "5647778" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "3241136" деген сандар "4391136" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 311-жолда:
6-бағандағы "8830300" деген сандар "8580300" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "3000000" деген сандар "3250000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 314-жолда:
6-бағандағы "6050000" деген сандар "7450000" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "6000000" деген сандар "4600000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в графе 9 цифры "47607276" заменить цифрами "48044403";
в графе 10 цифры "189086358" заменить цифрами "190257519";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год":
в  приложении 2  к указанному постановлению:
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
по администратору 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан":
в программе 029 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов" цифры "4100000", "700000", "5000000" заменить соответственно цифрами "2950000", "450000", "6400000";
3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 33, ст. 357):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап), утвержденном указанным постановлением:
в  разделе 5  "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2007-2009 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в перечне приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2007-2009 годы:
в подразделе "Государственная программа социально-экономического развития города Астаны на 2006-2010 годы":
в строке, порядковый номер 307:
в графе 6 цифры "6797778" заменить цифрами "5647778";
в графе 7 цифры "3241136" заменить цифрами "4391136";
в строке, порядковый номер 311:
в графе 6 цифры "8830300" заменить цифрами "8580300";
в графе 7 цифры "3000000" заменить цифрами "3250000";
в строке, порядковый номер 314:
в графе 6 цифры "6050000" заменить цифрами "7450000";
в графе 7 цифры "6000000" заменить цифрами "4600000".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан