Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 6 маусымдағы N 516 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1213 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2006 жылға арналған 004 "Республикалық бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу және сараптау" республикалық бюджеттік бағдарламасын бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2006 жылғы 6 маусымдағы N 516  қаулысына мынадай өзгерiс енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулыға  қосымшада :
"Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 22-жолдың 2-бағанында "салу" деген сөз "қайта жаңарту" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2006 года N 516
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1213
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2006 года N 516 "О распределении республиканской бюджетной программы 004 "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ)" на 2006 год" следующее изменение:
в  приложении к указанному постановлению:
в разделе "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в графе 2 строки, порядковый номер 22, слово "Строительство" заменить словом "Реконструкция".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан