Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 қазандағы N 1022 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 желтоқсандағы N 1230 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 қазандағы N 1654 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.10.23 N 1654 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару үлгі құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 қазандағы N 1022  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 37, 487-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару үлгі құрылымында (бұдан әрі - үлгі құрылым):
"1. Облыстық әкімдік" деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы 17-1-тармақпен толықтырылсын:
"17-1. Энергетика және коммуналдық шаруашылық департаменті (басқармасы)".
2. Облыстардың әкімдері:
1) бекiтiлген штат санының лимитi шегiнде өз кесімдерін осы қаулыға сәйкес келтірсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.03.11.  N 176 қаулысымен (2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда, Көлік және коммуникация, Энергетика және минералдық ресурстар министрліктері:
1) облыстардың әкімдеріне үлгі құрылымға енгізілген толықтыруды ескере отырып, Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігімен келісілген департаменттердің (басқармалардың) ұсынылатын құрылымын жіберсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2004 года N 1022
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2006 года N 1230. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2009 года N 1654
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.10.2009 № 1654.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2004 года N 1022 "Об утверждении типовой структуры местного государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 37, ст. 487) следующее дополнение:
в Типовой структуре местного государственного управления Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением (далее - типовая структура):
в разделе "1. Областной акимат":
дополнить пунктом 17-1 следующего содержания:
"17-1. Департамент (Управление) энергетики и коммунального хозяйства".
2. Акимам областей:
1) привести свои акты в соответствие с настоящим постановлением в пределах утвержденного лимита штатной численности;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 11 марта 2007 года N  176 (вводится в действие с 1 января 2007 года).
3. Министерствам индустрии и торговли, транспорта и коммуникации, энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан:
1) направить акимам областей рекомендуемую структуру департаментов (управлений), согласованную с Министерством экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, с учетом внесенного дополнения в типовую структуру;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан