Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 26 тамыздағы N 884 және 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 1314 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған (екiншi кезең) орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 26 тамыздағы N 884  қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарында:
2006-2008 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесiнде (5-бөлiм):
"Дамуға берiлетiн нысаналы трансферттер мен республикалық бюджеттен кредит беру есебiнен қаржыландырылатын 2006-2008 жылдарға арналған басымды жергiлiктi бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген кестеде:
"Ауылдық аумақтарды дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген кiшi бөлiмде:
реттiк нөмiрi 107-жолда:
4-бағанда "2006-2008" деген сандар "2006-2007" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағанда "56206" деген сандар "31206" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағанда "183706" деген сандар "692289" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағанда "483583" деген сандар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 108-жолда:
7-бағанда "100000" деген сандар "35000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағанда "194740" деген сандар "259740" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 110-жолда:
7-бағанда "50000" деген сандар "140000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағанда "446294" деген сандар "356294" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ:" деген жолда:
8-бағанда "17608658" деген сандар "18092241" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағанда "14371732" деген сандар "13888149" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
05 "Денсаулық сақтау" деген функционалдық тобында:
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
005 "Облыстық бюджеттерге, Астана қаласының бюджетiне денсаулық сақтау объектiлерiн салуға және қайта жаңартуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi" бағдарламасы бойынша:

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 884 и от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 1314
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года  N 884  "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006 - 2008 годы (второй этап)":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006 - 2008 годы, утвержденном указанным постановлением:
в Перечне приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2006 - 2008 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ (раздел 5):
в таблице "Перечень приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2006 - 2008 годы":
в подразделе "Государственная программа развития сельских территорий на 2004-2010 годы":
в строке, порядковый номер 107:
в графе 4 цифры "2006 - 2008" заменить цифрами "2006 - 2007";
в графе 7 цифры "56206" заменить цифрами "31206";
в графе 8 цифры "183706" заменить цифрами "692289";
в графе 9 цифры "483583" исключить;
в строке, порядковый номер 108:
в графе 7 цифры "100000" заменить цифрами "35000";
в графе 8 цифры "194740" заменить цифрами "259740";
в строке, порядковый номер 110:
в графе 7 цифры "50000" заменить цифрами "140000";
в графе 8 цифры "446294" заменить цифрами "356294";
в строке "ИТОГО по Программе:":
в графе 8 цифры "17608658" заменить цифрами "18092241";
в графе 9 цифры "14371732" заменить цифрами "13888149";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года  N 1228  "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
по программе 005 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджету города Астаны на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения":

"Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының Ақсуат ауылында 100 адам қабылдайтын емханасы бар 75 төсектiк аудандық аурухана салу" деген жолда "56206" деген сандар "31206" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының Ақжар ауылында 50 төсектiк туберкулез ауруханасын салу" деген жолда "100000" деген сандар "35000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының Большая Владимировка ауылында аудандық орталық аурухананың 50 төсектiк тұрақты корпусы" деген жолда "50000" деген сандар "140000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
мiндетiн атқарушы

в строке "Строительство районной больницы на 75 коек с поликлиникой на 100 посещений в селе Аксуат Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области" цифры "56206" заменить цифрами "31206";
в строке "Строительство туберкулезной больницы на 50 коек в селе Акжар Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области" цифры "100000" заменить цифрами "35000";
в строке "Стационарный корпус на 50 коек центральной районной больницы в селе Большая Владимировка Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области" цифры "50000" заменить цифрами "140000".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан