Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 ақпандағы N 203 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 1315 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 621 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 621 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасында жерүстi телерадио хабарларын тарату құқығын алуға конкурстар өткiзу жөнiндегi комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 ақпандағы N 203  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 6, 52-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
кiрiспедегi "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексiне, "Байланыс туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, сондай-ақ" деген сөздер алынып тасталсын;
1-тармақта:
Қазақстан Республикасында жерүстi телерадио хабарларын тарату құқығын алуға конкурстар өткiзу жөнiндегi комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Садықов                  - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Махат Кәбiрұлы             және ақпарат министрлiгінiң Ақпарат
және мұрағат комитетi төрағасының
орынбасары
Қалижанов                - Қазақстан Республикасының
Уәлихан Қалижанұлы         Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
Қозыбаев                 - Қазақстан Республикасы Журналистер
Сағымбай Қабашұлы          академиясының президентi
Якушенко                 - "Қазақстан Республикасы
Владимир Матвеевич         Президентiнiң телерадиокешенi"
коммерциялық емес акционерлiк
қоғамы бас директорының орынбасары
Соловьева                - Қазақстан Азаматтық альянсiнiң
Айгүл Сағадыбекқызы        президентi
мына:
"Қуанғанов               - Қазақстан Республикасы Премьер-
Фархад Шаймұратұлы         Министрiнiң Кеңсесi Әлеуметтiк-
мәдени даму бөлiмiнiң меңгерушiсi"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қуанғанов               - Қазақстан Республикасы Премьер-
Фархад Шаймұратұлы         Министрiнiң Кеңсесi Басшысының
орынбасары";
көрсетiлген құрамнан Ақпенова Раушан Төлеуқызы, Ключникова Валентина Ефимовна, Матаев Сейiтқазы Бейсенғазыұлы, Мұхамеджанова Нұржан Жалауқызы, Танысбай Ләззат Мұратқызы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года N 203
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 1315. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 621
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 621 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года  N 203 "О создании Комиссии по проведению конкурсов на получение права на наземное телерадиовещание в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 52) следующие изменения:
в преамбуле слова: "соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", Законом Республики Казахстан "О связи", а также в" исключить;
в пункте 1:
ввести в состав Комиссии по проведению конкурсов на получение права на наземное телерадиовещание в Республике Казахстан:
Садыкова                       - заместителя председателя Комитета
Махата Кабировича                информации и архивов Министерства
культуры и информации Республики
Казахстан
Калижанова                     - депутата Мажилиса Парламента
Уалихана Калижановича            Республики Казахстан
Козыбаева                      - президента Академии журналистов
Сагымбая Кабашовича              Республики Казахстан
Якушенко                       - заместителя генерального директора
Владимира Матвеевича             некоммерческого акционерного
общества "Телерадиокомплекс
Президента Республики Казахстан"
Соловьеву                      - президента Гражданского альянса
Айгуль Сагадибековну             Казахстана
строку:
"Куанганов                     - заведующий Отделом социально-
Фархад Шаймуратович              культурного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Куанганов                     - заместитель Руководителя
Фархад Шаймуратович              Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Акпенову Раушан Тулеевну, Ключникову Валентину Ефимовну, Матаева Сейтказы Бейсенгазиевича, Мухамеджанову Нуржан Жалауовну, Танысбай Ляззат Муратовну.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан