Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 3 тамыздағы N 735 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 1328 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Есiрткi құралдарына, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2006 жылға арналған мемлекеттiк квотаны бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 3 тамыздағы N 735  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2006 ж., N 29, 310-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген заңды тұлғалар үшiн есiрткi құралдарына 2006 жылға арналған қажеттiлiк есебiнде:
реттiк нөмiрi 7-жолда:
"Медициналық мақсаттар үшiн (граммен)" деген бағандағы "0,8" деген сандар "918,8" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны (граммен)" деген бағандағы "0,8" деген сандар "918,8" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2006 года N 735
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 1328
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2006 года N 735 "Об утверждении государственной квоты на наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры на 2006 год" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 29, ст. 310) следующие изменения:
в расчетах потребности наркотических средств для юридических лиц на 2006 год, утвержденных указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 7:
в графе "Для медицинских целей (в граммах)" цифры "0,8" заменить цифрами "918,8";
в графе "Итого (в граммах)" цифры "0,8" заменить цифрами "918,8".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан