Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы 1235 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 желтоқсандағы N 470ф Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға  237-1-қосымшада :
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі:»"Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Азаматтық авиация комитетінің шаруашылық жүргізу құқығындағы»"Мемлекеттік авиациялық орталық"»республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру және маңызды стратегиялық мәні бар мемлекеттік сатып алу туралы"»Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 қарашадағы N 1085 қаулысы.";
"Бюджеттік бағдарламаны жүзеге асыру жөніндегі іс-шаралар жоспар" деген 6-тармақ кестесінде:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұшқыштардың алғашқы ұшу дайындығы үшін жағдайды қамтамасыз ету. Мемлекеттік басқару органы бекіткен тізбеге сәйкес негізгі құралдарды сатып алуға мемлекеттік авиациялық орталық үшін күрделі трансферттер аудару.";
6-бағандағы»"3 - 4" деген сандар "4" деген санмен ауыстырылсын;
7-тармақтың Тікелей нәтижесінде»"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығымен бекітілген тізбеге" деген сөздер»"мемлекеттік басқару органы бекіткен тізбеге" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастан қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2006 года N 470ф
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год" следующие изменения:
в  приложении 237-1 к указанному постановлению:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2006 года N 1085 "О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Государственный авиационный центр" Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и о государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение.";
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Обеспечение условий для первоначальной летной подготовки пилотов. Перечисление капитальных трансфертов для Государственного авиационного центра на приобретение основных средств, согласно перечню, утвержденному органом государственного управления.";
в графе 6 цифры "3-4" заменить цифрой "4";
в Прямом результате пункта 7 слова "перечня, утвержденного приказом Министра образования и науки Республики Казахстан" заменить словами "перечню, утвержденному органом государственного управления".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан