Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 қарашадағы N 470н Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет  кодексіне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.»"2006 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға  378-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 3-жол мынадай мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын:
"8. ЭҚАБЖ пайдаланушыларды оқыту.";
реттік нөмірі 4-жол мынадай мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. КZ доменін басқару орталығын технологиялық жарақтандыру:
1) техникалық құралдарды сатып алу.";
"Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер" деген 7-тармақта:
Тікелей нәтижеде:
2-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
4) ЭҚАБЖ пайдаланушыларды оқыту.";
3-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) КZ доменін басқару орталығын технологиялық жарақтандыру:
техникалық құралдарды сатып алу.";
Соңғы нәтижеде:
2-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"1280 ЭҚАБЖ пайдаланушыларды (мемлекеттік қызметшілерді) оқыту.";
3-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) толыққанды КZ доменін басқару орталығын құру.";
Сапада:
2-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) мемлекеттік қызметшілер жұмысының жеделдігін арттыру.";
3-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) КZ доменін басқару орталығының сенімді жұмыс істеуін қамтамасыз ету.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2006 года N 470н
В соответствии с  Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год" следующие дополнения:
в  приложении 378 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
строку, порядковый номер 3, дополнить пунктом 8 следующего содержания:
"8. Обучение пользователей ЕСЭДО.";
строку, порядковый номер 4, дополнить пунктом 4 следующего содержания:
"4. Технологическое оснащение Центра управления доменом KZ:
1) приобретение технических средств.";
в пункте 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы":
в Прямом результате:
пункт 2 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) обучение пользователей ЕСЭДО.";
пункт 3 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) технологическое оснащение Центра управления доменом KZ:
приобретение технических средств.";
в Конечном результате:
пункт 2 дополнить абзацем следующего содержания:
"обучение 1 280 пользователей (государственных служащих) ЕСЭДО.";
пункт 3 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) создание полноценного Центра управления доменом KZ.";
в Качестве:
пункт 2 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) повышение оперативности работы государственных служащих.";
пункт 3 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) обеспечение надежного функционирования Центра управления доменом KZ.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан