Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 11 желтоқсандағы N 470п Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Республикалық бюджеттік бағдарламалардың 2006 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 88-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны реттік нөмірі 2-жолдың бірінші абзацында "шамамен 2,8-3,0 млн. гектар" деген сөздер "шамамен 3,0-3,2 млн. гектар" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2006 года N 470п
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год" следующее изменение:
в  приложении 88 к указанному постановлению:
в абзаце первом строки, порядковый номер 2, графы 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" слова "порядка 2,8-3,0 млн. гектар" заменить словами "порядка 3,0-3,2 млн. гектар".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан