Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Көктал" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 16 қаңтардағы N 27 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Көктал" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны таратылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп, осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Көктал" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын жекешелендiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 22 ақпандағы N 160  қаулысының 3-тармағынан басқасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 9, 88-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О ликвидации республиканского государственного казенного предприятия "Коктальский" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2007 года N 27
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ликвидировать республиканское государственное казенное предприятие "Коктальский" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Признать утратившим силу  постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2005 года N 160 "О приватизации республиканского государственного казенного предприятия "Коктальский" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 9, ст. 88), кроме пункта 3.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан