Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1185 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 ақпандағы N 104 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 624 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 624 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Әлеуметтiк мәнi бар облысаралық қатынастарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1185  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2004 ж., N 45, 562-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
20, 36, 37 және 45-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"20. Петропавл - Қызылорда;
36. Қарағанды - Ақтоғай;
37. Астана - Қызылту;
45. Астана - Маңғыстау;";
мынадай мазмұндағы 55, 56, 57-тармақтармен толықтырылсын:
"55. Алматы - Сарыағаш;
56. Астана - Тобыл;
57. Астана - Жезқазған.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года № 1185
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2007 года № 104. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 624
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 624 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года N 1185 "Об определении социально значимых межобластных сообщений" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 45, ст. 562) следующие изменения и дополнения:
в  приложении к указанному постановлению:
пункты 20, 36, 37 и 45 изложить в следующей редакции:
"20. Петропавловск - Кызылорда;
36. Караганды - Актогай;
37. Астана - Кызыл-Ту;
45. Астана - Мангистау;";
дополнить пунктами 55, 56, 57 следующего содержания:
"55. Алматы - Сарыагаш;
56. Астана - Тобыл;
57. Астана - Жезказган.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан