"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне мүлiктi жария етуге байланысты рақымшылық жасау мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 ақпандағы N 146 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне мүлiктi жария етуге байланысты рақымшылық жасау мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне мүлiктi жария етуге байланысты рақымшылық жасау мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
1-бап. Қазақстан Республикасының мынадай заңнамалық актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. "Мүлiктi жария етуге байланысты рақымшылық жасау туралы" 2006 жылғы 5 шiлдедегi Қазақстан Республикасының  Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 2006 ж., N 12, 78-құжат; 2006 ж., N 19-20, 119-құжат):
1) 4-бапта:
1-тармақтағы "сәуiрде" деген сөз "тамызда" деген сөзбен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "шiлдеге" деген сөз "қарашаға" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) 7-баптың 7-тармағының екiншi бөлiгiнде және 11-баптың 5-тармағының екiншi бөлiгiнде:
"және әкiмшiлiк құқық бұзушылықтарды жасағаны үшiн жауаптылықтан" деген сөздер ", әкiмшiлiк құқық бұзушылықтарды жасағаны үшiн жауаптылықтан және тәртiптiк жауапкершiлiктен" деген сөздермен ауыстырылсын;
"13 және 14" деген цифрлар "13, 14 және 14-1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 14-бапта "357-2" деген цифрлардан кейiн ", 532" деген цифрлармен толықтырылсын;
4) мынадай мазмұндағы 14-1-баппен толықтырылсын:
"14-1-бап. Мемлекеттiк лауазым атқаратын, мүлкiн жария еткен адамдарды тәртiптiк жауапкершiлiктен босату
Мемлекеттiк лауазым атқаратын, мүлкiн жария еткен адамдар "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 5-тармағында көрсетiлген iс-әрекеттердi жасағаны үшiн тәртiптiк жауапкершiлiктен босатылады.";
4) 16-баптағы "және 2007 жылғы 1 шiлдеде өзiнiң қолданылуын тоқтатады" деген сөздер алынып тасталсын.
2. "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне мүлiктi жария етуге байланысты рақымшылық жасау мәселелерi бойынша толықтырулар енгiзу туралы" 2006 жылғы 5 шiлдедегi Қазақстан Республикасының  Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 2006 ж., N 12, 79-құжат; 2006 ж., N 19-20, 119-құжат):
2-баптағы "және 2007 жылғы 1 шiлдеде өзiнiң қолданылуын тоқтатады" деген сөздер алынып тасталсын.

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам амнистии в связи с легализацией имущества"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2007 года N 146
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам амнистии в связи с легализацией имущества".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
амнистии в связи с легализацией имущества
Статья 1 . Внести изменения и дополнения в следующие законодательные акты Республики Казахстан:
1. В  Закон  Республики Казахстан от 5 июля 2006 г. "Об амнистии в связи с легализацией имущества" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2006 г., N 12, ст. 78; 2006 г., N 19-20, ст. 119):
1) в преамбуле слова "и административных правонарушений" заменить словами ", административных правонарушений и дисциплинарных проступков":
2) в статье 4:
в пункте 1 слово "апреля" заменить словом "августа";
в пункте 2 слово "июля" заменить словом "ноября";
3) в части второй пункта 7 статьи 7 и в части второй пункта 5 статьи 11:
слова "и административных правонарушений" заменить словами ", административных правонарушений и дисциплинарных проступков";
цифры "13 и 14" заменить цифрами "13, 14 и 14-1";
4) в статье 14 после цифр "357-2" дополнить цифрами ", 532";
5) дополнить статьей 14-1 следующего содержания:
"Статья 14-1. Освобождение лиц, занимающих государственную должность,
легализовавших имущество, от дисциплинарной ответственности"
Лица, занимающие государственную должность, легализовавшие имущество, освобождаются от дисциплинарной ответственности за совершение действий, указанных в  пункте 5  статьи 9 Закона Республики Казахстан "О борьбе с коррупцией";
6) в статье 16 слова "и прекращает свое действие 1 июля 2007 года" исключить.
2. В  Закон  Республики Казахстан от 5 июля 2006 г. "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам амнистии в связи с легализацией имущества" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2006 г., N 12, ст. 79; 2006 г., N 19-20, ст. 119):
в статье 2 слова "и прекращает свое действие 1 июля 2007 года" исключить.

2-бап. Осы Заң ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Статья 2 . Настоящий Закон вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан