Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 21 желтоқсандағы N 1305 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 ақпандағы N 155 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Әлеуметтiк әрiптестiк пен әлеуметтiк және еңбек қатынастарын реттеу жөнiндегi республикалық үшжақты комиссиядағы Қазақстан Республикасы Yкiметi өкiлдерiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 21 желтоқсандағы N 1305  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1998 ж., N 48, 437-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
Әлеуметтiк әрiптестiк пен әлеуметтiк және еңбек қатынастарын реттеу жөнiндегi республикалық үшжақты комиссиядағы Қазақстан Республикасы Yкiметi өкiлдерiнiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Мусин                        - Қазақстан Республикасы Премьер-
Аслан Есболайұлы               Министрiнiң орынбасары - Экономика
және бюджеттiк жоспарлау министрi,
төраға
Супрун                       - Қазақстан Республикасының Экономика
Виктор Васильевич              және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi
Сәтқалиев                    - Қазақстан Республикасының Энергетика
Алмасадам Майданұлы            және минералдық ресурстар
вице-министрi
көрсетiлген құрамнан Мәсімов Кәрім Қажымқанұлы, Оразбаев Бiрлiк Есiркепұлы, Палымбетов Болат Әбілқасымұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года N 1305
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2007 года N 155
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года N 1305 "О составе представителей Правительства Республики Казахстан в Республиканской трехсторонней комиссии по социальному партнерству и регулированию социальных и трудовых отношений" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 48, ст. 437) следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав представителей Правительства Республики Казахстан в Республиканской трехсторонней комиссии по социальному партнерству и регулированию социальных и трудовых отношений:
Мусина                        - Заместителя Премьер-Министра
Аслана Еспулаевича              Республики Казахстан - Министра
экономики и бюджетного планирования,
председателем
Супруна                       - вице-министра экономики и бюджетного
Виктора Васильевича             планирования Республики Казахстан
Саткалиева                    - вице-министра энергетики и
Алмасадама Майдановича          минеральных ресурсов Республики
Казахстан;
вывести из указанного состава Масимова Карима Кажимкановича, Оразбаева Бырлыка Есиркеповича, Палымбетова Болата Абылкасымовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан