Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 25 ақпандағы N 202 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 ақпандағы N 157 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 265 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.05.2016 № 265 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Экономикалық саясат жөнiндегi кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 ақпандағы N 202  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2003 ж., N 9, 101-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Экономикалық саясат жөнiндегi кеңестiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Құсайынов                  - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы             және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi,
хатшы
Оразбақов                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ғалым Iзбасарұлы             және сауда министрi.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 202
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2007 года N 157. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 265
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.05.2016 № 265.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 202 "О создании Совета по экономической политике" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 9, ст. 101) следующие дополнения:
ввести в состав Совета по экономической политике, утвержденный указанным постановлением:
Кусаинова                    - вице-министра экономики и бюджетного
Марата Апсеметовича            планирования Республики Казахстан,
секретарем
Оразбакова                   - Министра индустрии и торговли
Галыма Избасаровича            Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан