Демалыс күнiн ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 наурыздағы N 165 Қаулысы
Еңбекшiлердiң демалысы үшiн қолайлы жағдайлар жасау және 2007 жылғы наурызда жұмыс уақытын ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Демалыс күнi 2007 жылғы 25 наурыз жексенбiден 2007 жылғы 23 наурыз жұмаға ауыстырылсын.
2. Қажеттi өнiмдi шығару, қаржылықты қоса алғанда, қызметтер көрсету, сондай-ақ құрылыс объектiлерiн iске қосу үшiн еңбек, материалдық және қаржы ресурстарымен қамтамасыз етiлген ұйымдарға кәсiподақ ұйымдарымен келiсiм бойынша 2007 жылғы 23 наурызда жұмыс жүргiзуге құқық берiлсiн.
Көрсетiлген күнгi жұмыс Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өтеледi.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переносе дня отдыха
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2007 года N 165
В целях создания благоприятных условий для отдыха трудящихся и рационального использования рабочего времени в марте 2007 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Перенести день отдыха с воскресенья 25 марта 2007 года на пятницу 23 марта 2007 года.
2. Предоставить право организациям, которые обеспечены трудовыми, материальными и финансовыми ресурсами для выпуска необходимой продукции, оказания услуг, включая финансовые, а также ввода в действие объектов строительства, производить по согласованию с профсоюзными организациями работу 23 марта 2007 года.
Работа в указанный день компенсируется в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан