Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 14 шiлдедегi N 677 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 наурыздағы N 169 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Павлодар химия зауыты" акционерлiк қоғамының конкурстық массасын сатудың ерекше шарттары мен тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 14 шiлдедегi N 677  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақтың 1) тармақшасында ", бескүкiрттi фосфорды импорттауға, сатып алуға, сақтауға, пайдалануға лицензиясының" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2006 года N 677
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2007 года N 169
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2006 года N 677 "Об особых условиях и порядке реализации конкурсной массы акционерного общества "Павлодарский химический завод" следующее изменение:
в подпункте 1) пункта 2 слова ", лицензии на импорт, приобретение, хранение, использование пятисернистого фосфора" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан