А.И.Бөрібаев, А.М.Әлиев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 наурыздағы N 175 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Асқар Исмайылұлы Бөрібаев Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министрі болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Арыстанбек Мұхамедиұлы Әлиев бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Бурибаеве А.И., Алиеве A.M.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2007 года N 175
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Бурибаева Аскара Исмаиловича вице-министром культуры и информации Республики Казахстан, освободив от этой должности Алиева Арыстанбека Мухамедиулы в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан