"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 2 шiлдедегi N 3578 және 1999 жылғы 15 шiлдедегi N 58 өкiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 наурыздағы N 186 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 2 шiлдедегi N 3578 және 1999 жылғы 15 шiлдедегi N 58 өкiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 2 шiлдедегi N 3578 және 1999 жылғы 15 шiлдедегi N 58 өкiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр өкiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Мемлекеттiк нышандар жөнiндегi республикалық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 2 шiлдедегi N 3578  өкiмiне  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1997 ж., N 30, 268-құжат; 2001 ж., N 23, 282-құжат; 2002 ж., N 42, 415-құжат; 2003 ж., N 35, 347-құжат; 2005 ж., N 22, 267-құжат):
жоғарыда аталған өкiммен бекiтiлген Мемлекеттiк нышандар жөнiндегі республикалық комиссия туралы ереженiң 11-тармағының бiрiншi абзацындағы ", ақпарат және спорт" деген сөздер "және ақпарат" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Мемлекеттiк рәмiздер жөнiндегi республикалық комиссияның құрамын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 15 шілдедегi N 58  өкiмiне  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 23, 282-құжат; 2002 ж., N 42, 415-құжат; 2003 ж., N 35, 347-құжат; 2004 ж., N 21, 266-құжат; 2005 ж., N 22, 267-құжат):
жоғарыда аталған өкiммен бекiтiлген Мемлекеттiк рәмiздер жөнiндегi республикалық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Ертiсбаев               - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ермұхамет Қабиденұлы      және ақпарат министрi, төрағаның
орынбасары
Бабақұмаров             - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ержан Жалбақұлы           және ақпарат вице-министрi, хатшы
Әбдiмомынов             - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Азамат Құрманбекұлы       және ғылым вице-министрi
Баталов                 - Қазақстан Республикасының
Асқар Болатұлы            Индустрия және сауда вице-министрi
Жанасаев                - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Болат Бақытжанұлы         министрiнiң орынбасары
Шаймерден               - жазушы, рәмiзтанушы, Қазақстан
Ербол Шаймерденұлы        Республикасы Мәдениет және ақпарат
министрлiгi Тарихи-мәдени мұра
департаментiнiң директоры
"Досжан                 - Қазақстан Республикасы Мәдениет,
Ардақ Дүкенбайұлы         ақпарат және спорт вице-министрi,
Комиссия хатшысы"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Досжан                 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Ардақ Дүкенбайұлы         Әкiмшiлiгi Әлеуметтiк-саяси бөлiмiнiң
меңгерушiсi";
көрсетiлген Комиссия құрамынан Ә.Ө.Исекешев, Д.А.Кәлетаев, Е.М.Қосыбаев, A.Б.Тасболатов, К.Н.Шәмшидинова шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжения Президента Республики Казахстан от 2 июля 1997 года N 3578 и от 15 июля 1999 года N 58"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2007 года N 186
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжения Президента Республики Казахстан от 2 июля 1997 года N 3578 и от 15 июля 1999 года N 58"
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О внесении изменений в распоряжения Президента Республики Казахстан
от 2 июля 1997 года N 3578 и от 15 июля 1999 года N 58
Внести в некоторые распоряжения Президента Республики Казахстан следующие изменения:
1) в распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 июля 1997 года  N 3578  "О Республиканской комиссии по государственным символам" (САПП Республики Казахстан, 1997, N 30, ст. 268; 2001 г., N 23, ст. 282; 2002 г., N 42, ст. 415; 2003 г., N 35, ст. 347; 2005 г., N 22, ст. 267):
в абзаце первом пункта 11 Положения о Республиканской комиссии по государственным символам, утвержденного вышеназванным распоряжением, слова ", информации и спорта" заменить словами "и информации";
2) в распоряжение Президента Республики Казахстан от 15 июля 1999 года  N 58  "Об утверждении состава Республиканской комиссии по государственным символам" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 23, ст. 282; 2002 г., N 42, ст. 415; 2003 г., N 35, ст. 347; 2004 г., N 21, ст. 266, 2005 г., N 22, ст. 267):
ввести в состав Республиканской комиссии по государственным символам, утвержденный вышеназванным распоряжением:
Ертысбаева                  - Министра культуры и информации
Ермухамета Кабидиновича       Республики Казахстан,
заместителем председателя
Бабакумарова                - вице-министра культуры и информации
Ержана Жалбаковича            Республики Казахстан, секретарем
Абдымомунова                - вице-министра образования и науки
Азамата Курманбековича        Республики Казахстан
Баталова                    - вице-министра индустрии и торговли
Аскара Булатовича             Республики Казахстан
Джанасаева                  - заместителя Министра обороны
Булата Бахытжановича          Республики Казахстан
Шаймердена                  - писателя, геральдиста, директора
Ербола Шаймерденулы           Департамента историко-культурного
наследия Министерства культуры и
информации Республики Казахстан
строку:
"Досжан                     - вице-министр культуры, информации и
Ардак Дукенбаевич             спорта Республики Казахстан, секретарь
Комиссии"
изложить в следующей редакции:
"Досжан                     - заведующий Социально-политическим
Ардак Дукенбаевич             отделом Администрации Президента
Республики Казахстан";
вывести из состава указанной Комиссии: Исекешева А.О., Калетаева Д.А., Косубаева Е.М., Тасбулатова А.Б., Шамшидинову К.Н.
Президент
Республики Казахстан