"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi өзiн-өзi басқару туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне жергiлiктi өзiн-өзi басқару мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қақстан Республикасы Заңының жобаларын Қазақстан Республикасының Парламентiнен керi қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 наурыздағы N 188 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 29 маусымдағы N  594  және  N 595  қаулыларымен енгiзiлген "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi өзiн-өзi басқару туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне жергiлiктi өзiн-өзi басқару мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобалары Қазақстан Республикасының Парламентiнен керi қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проектов законов Республики Казахстан "О местном самоуправлении в Республике Казахстан" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного самоуправления"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2007 года N 188
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Парламента Республики Казахстан проекты законов Республики Казахстан "О местном самоуправлении в Республике Казахстан" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного самоуправления", внесенные постановлениями Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2006 года N  594  и N  595 .
Премьер-Министр
Республики Казахстан