Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 19 наурыздағы N 345 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 16 наурыздағы N 202 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасының орнықты даму жөнiндегi кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 19 наурыздағы N 345  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 15, 186-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 16 наурыздағы
N 202 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 19 наурыздағы
N 345 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының орнықты даму жөнiндегi кеңесiнiң құрамы
Мәсiмов                - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi,
Кәрiм Қажымқанұлы        төраға
Мусин                  - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Аслан Есболайұлы         орынбасары - Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрi, төрағаның орынбасары
Ысқақов                - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Нұрлан Әбдiлдаұлы        қорғау министрi, төрағаның орынбасары
Қарағұсова             - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлжан Жанпейiсқызы      халықты әлеуметтiк қорғау министрi,
төрағаның орынбасары
Бекниязов              - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Болат Қабыкенұлы         қорғау министрлiгi Экологиялық проблемалар,
ғылым және мониторинг департаментiнiң
директоры, хатшы
Ахметов                - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Серiк Нығметұлы          коммуникация министрi
Балиева                - Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi
Зағипа Яхияқызы
Дерновой               - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Анатолий Григорьевич     министрi
Ертiсбаев              - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Ермұхамет Қабиденұлы     ақпарат министрi
Есiмов                 - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ахметжан Смағұлұлы       шаруашылығы министрi
Ізмұхамбетов           - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Бақтықожа                минералдық ресурстар министрi
Салахатдинұлы
Коржова                - Қазақстан Республикасының Қаржы министрi
Наталья Артемовна
Оразбақов              - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Ғалым Iзбасарұлы         сауда министрi
Тәжин                  - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Марат                    министрi
Мұханбетқазыұлы
Түймебаев              - Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым
Жансейiт Қансейiтұлы     министрi
Мамин                  - Астана қаласының әкiмi
Асқар Ұзақбайұлы
Бурлаков               - Қазақстан Республикасының Парламентi
Леонид Николаевич        Сенатының депутаты (келiсiм бойынша)
Нығматулин             - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Ерлан Зайроллаұлы        Мәжiлiсi Экология және табиғатты пайдалану
мәселелерi комитетiнiң төрағасы (келiсiм
бойынша)
Бобров                 - Қазақстан Республикасының Парламентi
Владимир Яковлевич       Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Шалахметов             - Қазақстан Республикасының Парламентi
Ғадiлбек Мiнәжұлы        Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Сәрсенбай              - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Нұрлан Алдабергенұлы     Әкiмшiлiгi Мемлекеттiк бақылау және
ұйымдастыру жұмысы бөлiмiнiң мемлекеттiк
инспекторы
Астанина               - "Greenwomen" үкiметтiк емес ұйымының
Лидия Александровна      директоры
Атаханова              - Қазақстан Республикасының Қоғамдық
Қайша Якубқызы           ұйымдары экологиялық форумының төрайымы
Баталов                - Қазақстан Республикасы Кәсiпкерлерiнiң
Райымбек Әнуарұлы        форумы кеңесiнiң төрағасы
Дарынов                - "Қазақстан фермерлер одағы" республикалық
Әуезхан Кәмешұлы         қоғамдық бiрлестiгi төрағасының орынбасары
Есекин                 - Орталық Азияның Өңiрлiк экологиялық
Болат Қамалбекұлы        орталығы "Iле-Балхаш бассейнiн
ықпалдастыра басқару жоспарын әзiрлеу"
жобасының менеджерi
Кәрiмбаев Нұрсұлтан    - Қазақстан жастар конгресi атқарушы
Тұрлыбекұлы              директорының мiндетiн атқарушы
Жұрынов                - Қазақстан Республикасы Ғылым академиясының
Мұрат Жұрынұлы           президентi
Корчевский             - Денсаулық сақтау және экожобалау
Андрей Александрович     орталығының атқарушы директоры,
Қазақстандық экологиялық аудиторлар
палатасының президентi, Қазақстан
Республикасы Қоршаған ортаны қорғау
министрiнiң перспективалық даму және ғылым
жөнiндегi штаттан тыс кеңесшiсi
Мұқашев                - Қазақстан Республикасы Кәсiподақтар
Сиязбек Өнербекұлы       федерациясының төрағасы
Сафронова              - "Орнықты даму үшiн қазақстандық табиғат
Антонина                 пайдаланушылар қауымдастығы" Заңды тұлғалар
Сегизмундовна            бiрлестiгi директорлар кеңесiнiң төрағасы
Нәбиева                - Қазақстанның, үкiметтiк емес ұйымдары
Гулзи Әскенқызы          конфедерациясының президентi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года N 345
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2007 года N 202
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года N 345 "О Совете по устойчивому развитию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 15, ст. 186) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 марта 2007 года N 202
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 марта 2004 года N 345
Состав
Совета по устойчивому развитию Республики Казахстан
Масимов                   - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович          председатель
Мусин                     - Заместитель Премьер-Министра
Аслан Еспулаевич            Республики Казахстан
- Министр экономики и
бюджетного планирования,
заместитель председателя
Искаков                   - Министр охраны окружающей среды
Нурлан Абдильдаевич         Республики Казахстан, заместитель
председателя
Карагусова                - Министр труда и социальной защиты
Гульжана Джанпеисовна       населения Республики Казахстан,
заместитель председателя
Бекниязов                 - директор Департамента экологических
Булат Кабыкенович           проблем, науки и мониторинга
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан, секретарь
Ахметов                   - Министр транспорта и коммуникаций
Серик Ныгметулы             Республики Казахстан
Балиева                   - Министр юстиции Республики Казахстан
Загипа Яхяновна
Дерновой                  - Министр здравоохранения Республики
Анатолий Григорьевич        Казахстан
Ертысбаев                 - Министр культуры и информации
Ермухамет Кабиденович       Республики Казахстан
Есимов                    - Министр сельского хозяйства
Ахметжан Смагулович         Республики Казахстан
Измухамбетов              - Министр энергетики и минеральных
Бактыкожа Салахатдинович    ресурсов Республики Казахстан
Коржова                   - Министр финансов Республики
Наталья Артемовна           Казахстан
Оразбаков                 - Министр индустрии и торговли
Галым Избасарович           Республики Казахстан
Тажин                     - Министр иностранных дел
Марат Муханбетказиевич      Республики Казахстан
Туймебаев                 - Министр образования и науки
Жансеит Кансеитович         Республики Казахстан
Мамин                     - аким города Астаны
Аскар Узакпаевич
Бурлаков                  - депутат Сената Парламента
Леонид Николаевич           Республики Казахстан
(по согласованию)
Нигматулин                - председатель Комитета по вопросам
Ерлан Зайруллаевич          экологии и природопользования
Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Бобров                    - депутат Мажилиса Парламента
Владимир Яковлевич          Республики Казахстан
(по согласованию)
Шалахметов                - депутат Мажилиса Парламента
Гадильбек Минажевич         Республики Казахстан
(по согласованию)
Сарсенбай                 - государственный инспектор Отдела
Нурлан Алдабергенович       государственного контроля и
организационной работы Администрации
Президента Республики Казахстан
Астанина                  - директор неправительственной организации
Лидия Александровна         "Greenwomen"
Атаханова                 - председатель Экологического форума
Кайша Якубовна              общественных организаций Республики
Казахстан
Баталов                   - председатель Совета Форума
Раимбек Анварович           предпринимателей Республики Казахстан
Даринов                   - заместитель председателя республиканского
Ауезхан Камешевич           общественного объединения "Союз фермеров
Казахстана"
Есекин                    - менеджер проекта "Разработка плана
Булат Камалбекович          интегрированного управления Или-
Балхашского бассейна" Регионального
экологического центра Центральной Азии
Каримбаев                 - исполняющий обязанности исполнительного
Нурсултан Турлыбекович      директора Конгресса молодежи Казахстана
Журинов                   - президент Академии наук Республики
Мурат Журинович             Казахстан
Корчевский                - исполнительный директор Центра
Андрей Александрович        охраны здоровья и экопроектирования,
президент Казахстанской палаты
экологических аудиторов, внештатный
советник Министра охраны окружающей
среды Республики Казахстан по
перспективному развитию и науке
Мукашев                   - председатель Федерации профсоюзов
Сиязбек Онербекович         Республики Казахстан
Сафронова                 - председатель Совета директоров
Антонина Сегизмундовна      объединения юридических лиц
"Казахстанская ассоциация
природопользователей для
устойчивого развития"
Набиева                   - президент Конфедерации
Гульзи Аскеновна            неправительственных организаций
Казахстана