Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 29 желтоқсандағы N 1312 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 25 наурыздағы N 227 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Пайдалы қазбаларды барлауға және (немесе) өндiруге байланысты емес жер асты құрылыстарын салу және (немесе) пайдалану кезiнде роялти есептеу үшiн салық базасына ставкаларды бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 29 желтоқсандағы N 1312  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 50, 646-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2005 года N 1312
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2007 года N 227
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2005 года N 1312 "Об утверждении ставок к налоговой базе для исчисления роялти при строительстве и (или) эксплуатации подземных сооружений, не связанных с разведкой и (или) добычей полезных ископаемых" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 50, ст. 646).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан