"Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 наурыздағы N 235 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537  өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 18, 206-құжат; 2006 ж., N 10, 88-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған өкіммен белгіленген Республикалық бюджет комиссиясының құрамына Сапарбаев Бердібек Машбекұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі, Комиссия мүшесі болып енгізілсін;
көрсетілген Комиссияның құрамынан Б.Т.Сұлтанов шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2007 года N 235
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Pecпублики "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 в апреля 2005 года N 537".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
О внесении изменений в распоряжение
Президента Республики Казахстан
от 6 апреля 2005 года N 537
Внести в  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 18, ст. 206; 2006 г., N 10, ст. 88) следующие изменения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, определенный вышеназванным распоряжением, Сапарбаева Бердибека Машбековича - вице-министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, членом Комиссии;
вывести из состава указанной Комиссии Султанова Б.Т.
Президент
Республики Казахстан