"Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 530 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 наурыздағы N 242 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 530 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 530 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН :
1. "Астана қаласының жаңа орталығын салу барысын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 530 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 56, 620-құжат; 2002 ж., N 6, 36-құжат; 2003 ж., N 34, 332-құжат; 2006 ж., N 48, 507-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен құрылған Астана қаласының жаңа орталығын салу барысын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Мәсімов                   - Қазақстан Республикасының Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы           Министрі, төраға,
Оразбақов                 - Қазақстан Республикасының
Ғалым Ізбасарұлы            Индустрия және сауда министрі,
Жүнісов                   - "Астана қаласының Сәулет және қала
Сәрсембек Ендібайұлы        құрылысы департаменті"
мемлекеттік мекемесінің
директоры;
"Досмағамбетов            - "Астанабасжоспар" мемлекеттік
Баир Фарденұлы              коммуналдық кәсіпорнының
директоры"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Досмағамбетов            - "Астана қаласы бас жоспарының
Баир Фарденұлы              ғылыми-зерттеу жобалау институты"
мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының директоры";
аталған Комиссияның құрамынан Д.К.Ахметов, В.С.Школьник шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года N 530"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2007 года N 242
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года N 530".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года N 530
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года N 530 "Об образовании Государственной комиссии по контролю за ходом строительства нового центра города Астаны" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 620; 2002 г., N 6, ст. 36; 2003 г., N 34, ст. 332; 2006 г., N 48, ст. 507) следующие изменения:
ввести в состав Государственной комиссии по контролю за ходом строительства нового центра города Астаны, образованной вышеназванным Указом:
Масимова               - Премьер-Министра Республики Казахстан,
Карима Кажимкановича     председателем,
Оразбакова             - Министра индустрии и торговли
Галыма Избасаровича      Республики Казахстан,
Жунусова               - директора Государственного учреждения
Сарсембека Ендибаевича   "Департамент архитектуры и
градостроительства города Астаны";
строку:
"Досмагамбетов         - директор Государственного коммунального
Баир Фарденулы           предприятия "Астанагенплан"
изложить в следующей редакции:
"Досмагамбетов         - директор Государственного коммунального
Баир Фарденулы           предприятия "Научно-исследовательский
проектный институт генерального
плана города Астаны";
вывести из состава указанной комиссии: Ахметова Д.К., Школьника В.С.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан