Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 ақпандағы N 78 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 31 наурыздағы N 247 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметінің  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2007 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 ақпандағы N 78  қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2007 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 2-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 8-2-жолмен толықтырылсын:
"8-2. Білім туралы     БҒМ    сәуір   мамыр   маусым  Ф.Ш.Қуанғанов
(жаңа редакция)                                           ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2007 года N 78
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2007 года N 247
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2007 года N 78 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2007 год" следующие изменение и дополнение:
в  Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2007 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 2, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 8-2, следующего содержания:
"8-2. Об образовании    МОН    апрель   май   июнь  Куанганов Ф.Ш.
(новая редакция)                                            ".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан