Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 9 сәуірдегі N 279 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары (екінші кезең) туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 33, 357-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында (екінші кезең):
"Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2007-2009 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
"Бағдарламадан тыс" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 528-жолдың 2-бағанындағы "Оңтүстік Қазақстан облысының Кентау қаласында 60 Гкал/сағат қазандығын салу" деген сөздер "Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының жылу желілерін салу және қайта жаңарту" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
09 "Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында:
231 "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі" әкімшісі бойынша:
024 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бағдарламасында "Оңтүстік Қазақстан облысының Кентау қаласында 60 Гкал/сағатына қазандығын салу" деген сөздер "Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының жылу желілерін салу және қайта жаңарту" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысында :
көрсетілген қаулыға  351-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанының 12-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"12. Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының жылу желілерін салу және қайта жаңарту" (2007 жылғы 7 ақпандағы N 18-33/2007 ТЭН-ге "Мемсараптама" РМК-ның қорытындысы)";
7-тармақтың 9) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2007 года N 279
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 33, ст. 357):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап), утвержденном указанным постановлением:
в  разделе 5  "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2007-2009 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в подразделе "Вне программ":
в графе 2 строки порядковый номер 528, слова "Строительство котельной на 60 Гкал/час в городе Кентау Южно-Казахстанской области" заменить словами "Строительство и реконструкция тепловых сетей города Кентау Южно-Казахстанской области";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан о республиканском бюджете на 2007 год":
в  приложении 3  к указанному постановлению:
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
по администратору 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан":
в программе 024 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие теплоэнергетической системы" слова "Строительство котельной на 60 Гкал/час в городе Кентау Южно-Казахстанской области" заменить словами "Строительство и реконструкция тепловых сетей города Кентау Южно-Казахстанской области";
3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год":
в  приложении 351  к указанному постановлению:
таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетных программ" графы 5 пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Строительство и реконструкция тепловых сетей города Кентау Южно-Казахстанской области (заключение РГП "Госэкспертиза" на ТЭО от 7 февраля 2007 года N 18-33/2007)";
подпункт 9) пункта 7 изложить в следующей редакции:

"9) Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының жылу желілерін салу және қайта жаңарту".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

"9) строительство и реконструкция тепловых сетей города Кентау Южно-Казахстанской области".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан