Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 қарашадағы N 1237 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 9 сәуірдегі N 280 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 995 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 қарашадағы N 1237  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 47, 586-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 6-тармақтың 10) тармақшасындағы ", инвестициялар" деген сөз алынып тасталсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
"Акционерлік қоғамдар" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 1, 2, 3 және 8-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 14-жолмен толықтырылсын:
"14. "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік қоғамы, Астана қаласы.";
3) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Өнеркәсіп және ғылыми-техникалық дамыту комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
"Акционерлік қоғамдар" деген бөлімде:
реттік нөмірі 10-жол алынып тасталсын;
4) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Инвестиция комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года N 1237
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2007 года N 280. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2014 года № 995
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2014 № 995.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года N 1237 "Некоторые вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 47, ст. 586) следующие изменения и дополнение:
1) в подпункте 10) пункта 6 слова ", по инвестициям", исключить;
2) в  Перечне организаций, находящихся в ведении Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Акционерные общества":
строки, порядковые номера 1, 2, 3 и 8, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 14, следующего содержания:
"14. Акционерное общество "Фонд устойчивого развития "Қазына", город Астана.";
3) в  Перечне организаций, находящихся в ведении Комитета промышленности и научно-технического развития Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Акционерные общества":
строку, порядковый номер 10, исключить;
4) Перечень организаций, находящихся в ведении Комитета по инвестициям Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан