Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы N 269 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 сәуірдегі N 284 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 754 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 754 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінің (Салық кодексі)  250-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қосылған құн салығы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінде (Салық кодексі) белгіленген тәртіппен есепке алу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесін және оны қалыптастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы N 269  қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қосылған құн салығы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінде (Салық кодексі) белгіленген тәртіппен есепке алу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 201-1, 201-2, 201-3, 201-4, 201-5, 201-6, 201-7, 201-8, 201-9, 201-10-жолдармен толықтырылсын:
"201-1  Жолаушы кемелері                   8901101000-ден
201-2   Мұнай құю танкерлері               8901201000-ден
201-3   Танкерлік баржалар                 8901209000-ден
201-4   Құрғақ жүк таситын кемелер,
жабдықтаушы кемелер                8901901000-ден
201-5   Көлік баржалары                    8901909100-ден
201-6   Магистральдық сүйреткіштер, мұз    8904001000-ден
жарғыш сүйреткіштер
201-7   Басқа да итергіш кемелер           8904009900
201-8   Басқа да жер снарядтары            8905109000
201-9   Кеме қатынасының сапасы олардың    8905901000
негізгі функцияларымен салыстыр-
ғанда екінші дәрежелі болып
табылатын басқа да жүзбелі теңіз
маяктары, өрт сөндіру кемелері,
жүзбелі крандар және басқа да
кемелер; Жүзбелі доктар
201-10  Құтқару кемелері                   8906901000-ден".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года N 269
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2007 года N 284. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 754
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 754 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со  статьей 250 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года N 269 "Об утверждении Перечня импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета в порядке, установленном Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), и правил его формирования" следующие дополнения:
Перечень импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета в порядке, установленном  Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), утвержденный указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 201-1, 201-2, 201-3, 201-4, 201-5, 201-6, 201-7, 201-8, 201-9, 201-10 следующего содержания:
"201-1 Пассажирские суда                         из 8901101000
201-2  Нефтеналивные танкеры из                  из 8901201000
201-3  Танкерные баржи                           из 8901209000
201-4  Сухогрузные суда, суда-снабженцы          из 8901901000
201-5  Транспортные баржи                        из 8901909100
201-6  Магистральные буксиры, буксиры-           из 8904001000
ледоколы
201-7  Прочие суда-толкачи                       8904009900
201-8  Прочие земснаряды                         8905109000
201-9  Прочие морские плавучие маяки,            8905901000
пожарные суда, плавучие краны и
прочие суда, для которых судоходные
качества являются второстепенными по
сравнению с их основными функциями;
Плавучие доки
201-10 Спасательные суда                         из 8906901000".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан