Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 сәуірдегі N 240 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 сәуірдегі N 288 Қаулысы
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және»"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысының 15-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.»"Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрестің 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 сәуірдегі N 240  қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрестің 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Бағдарламаның паспорты" деген 1-бөлімде:
"Қаржыландыру көздері және көлемдері" деген жолда»"2 млрд. 897 млн. 587 мың теңге",»"2 млрд. 150 млн. 509 мың теңге"»деген сөздер тиісінше»"2 млрд. 620 млн. 350 мың теңге",»"1 млрд. 873 млн. 272 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қажетті ресурстар және оларды қаржыландыру көздері" деген 6-бөлімде:
екінші абзацта»"719 млн. 840 мың теңге" деген сөздер»"442 млн. 603 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
7-бағанда:
реттік нөмірі 10-жолда»"4,134",»"9,278" деген сандар тиісінше»"1,749",»"9,538" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11-жолда:
"33,424", "14,306" деген сандар тиісінше "33,346", "25,579"»  деген сандармен ауыстырылсын;
"4,0" деген сандар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 13-жолда "1,528" деген сандар "0,455" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 15-жолдың 4-бағанында»"ИСМ" деген аббревиатура алынып тасталсын;
7-бағанда:
реттік нөмірі 17-жолда»"2,055" деген сандар»"1,501" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 27-жолда»"3,564" деген сандар»"0,913**" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 28-жолда»"36,923" деген сандар»"36,689**" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 30-жолда»"0,826" деген сандар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 31-жолда»"1,480" деген сандар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 32-жолда»"22,0" деген сандар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 39-жолда»"1,474",»"8,0" деген сандар тиісінше
"1,075",»"7,740" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 40-жолда»"0,105" деген сандар»"0,051" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 41-жолда:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2006 года N 240
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2007 года N 288
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года "О республиканском бюджете на 2007 год" и пунктом 15  постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2006 года N 240 "О Программе борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2006-2008 годы" следующие изменения и дополнения:
в Программе борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2006-2008 годы, утвержденной указанным постановлением:
в  разделе 1 . "Паспорт программы":
в строке "Источники и объемы финансирования" слова "2 млрд. 897 млн. 587 тыс. тенге", "2 млрд. 150 млн. 509 тыс. тенге" заменить соответственно словами "2 млрд. 620 млн. 350 тыс. тенге", "1 млрд. 873 млн. 272 тыс. тенге";
в  разделе 6 . "Необходимые ресурсы и источники их финансирования":
в абзаце втором слова "719 млн. 840 тыс. тенге" заменить словами "442 млн. 603 тыс. тенге";
в разделе 8. "План мероприятий по реализации Программы":
в графе 7:
в строке, порядковый номер 10, цифры "4,134", "9,278" заменить соответственно цифрами "1,749", "9,538";
в строке, порядковый номер 11:
цифры "33,424", "14,306" заменить соответственно цифрами "33,346", "25,579";
цифры "4,0" исключить;
в строке, порядковый номер 13, цифры "1,528" заменить цифрами "0,455";
в графе 4 строки, порядковый номер 15, аббревиатуру "МИТ" исключить;
в графе 7:
в строке, порядковый номер 17, цифры "2,055" заменить цифрами "1,501";
в строке, порядковый номер 27, цифры "3,564" заменить цифрами "0,913**";
в строке, порядковый номер 28, цифры "36,923" заменить цифрами "36,689**";
в строке, порядковый номер 30, цифры "0,826" исключить;
в строке, порядковый номер 31, цифры "1,480" исключить;
в строке, порядковый номер 32, цифры "22,0" исключить;
в строке, порядковый номер 39, цифры "1,474", "8,0" заменить соответственно цифрами "1,075", "7,740";
в строке, порядковый номер 40, цифры "0,105" заменить цифрами "0,051";
в строке, порядковый номер 41:

"0,500" деген сандар»"0,450" деген сандармен ауыстырылсын;
"0,655" деген сандар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 42-жолда»"0,226" деген сандар»"0,010" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 43-жолда»"0,131" деген сандар»"0,066" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 44-жолда»"0,026" деген сандар»"0,013" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 49-жолда:
"13,370", "0,5" деген сандар тиісінше "12,920", "3,556***"»   деген сандармен ауыстырылсын;
"6,640" деген сандар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 50-жолдың 2-бағанында»", "Есірткі шебі" бөгеу жүйесін дамыту" деген сөздермен толықтырылсын;
7-бағанда:
реттік нөмірі 50-жолда:
"269,85",»"45,446" деген сандар тиісінше»"115,980",»"45,883" деген сандармен ауыстырылсын;
"37,310",»"42,5" деген сандар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 52-жолда:
"14,5" деген сандар алынып тасталсын;
"барлығы" деген жолда«"719,840" деген сандар«"442,603" деген сандармен ауыстырылсын;
ескертпе мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"*** іс-шаралар 001 "Қарулы Күштердің жеке құрамын, қару-жарақтарын, әскери және өзге де техникаларын, жабдықтарын, жануарлары мен инфрақұрылымын ұстау" бюджеттік бағдарламасы есебінен
қаржыландырылады.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

цифры "0,500" заменить цифрами "0,450";
цифры "0,655" исключить;
в строке, порядковый номер 42, цифры "0,226" заменить цифрами "0,010";
в строке, порядковый номер 43, цифры "0,131" заменить цифрами "0,066";
в строке, порядковый номер 44, цифры "0,026" заменить цифрами "0,013";
в строке, порядковый номер 49:
цифры "13,370", "0,5" заменить соответственно цифрами "12,920", "3,556***";
цифры "6,640" исключить;
графу 2 строки, порядковый номер 50, дополнить словами ", развитие заградительной системы "Рубеж-Наркотики";
в графе 7:
в строке, порядковый номер 50:
цифры "269,85", "45,446" заменить соответственно цифрами "115,980", "45,883";
цифры "37,310", "42,5" исключить;
в строке, порядковый номер 52:
цифры "14,5" исключить;
в строке "всего" цифры "719,840" заменить цифрами "442,603";
примечание дополнить строкой следующего содержания:
"*** мероприятие финансируется за счет бюджетной программы 001 "Содержание личного состава, вооружения, военной и иной техники, оборудования, животных и инфраструктуры Вооруженных Сил.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан