Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 ақпандағы N 145 және 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 310 қаулыларына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі N 294 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) "Акцияларының бақылау пакеттері мемлекетке тиесілі мемлекеттік кәсіпорындарды, акционерлік қоғамдарды және олардағы мемлекеттік қатысу үлестерінің мөлшері қатысушылардың жалпы жиналысының шешімін анықтауға мемлекетке мүмкіндік беретін жауапкершілігі шектеулі серіктестіктерді оңтайландыру мақсатымен олардың әкімшілік шығыстарының мониторингін жүргізу тетігін анықтау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 ақпандағы N 145  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 7, 73-құжат):
1-тармақта:
"Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару жөніндегі қазақстандық холдингі" деген сөздерден кейін ", "ҚазАгро" ұлттық холдингі" деген сөздермен толықтырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 310  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 14, 168-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
Акционерлік қоғамдар»деген 2-бөлімде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 66-2-жолмен толықтырылсын:
"66-2.»"ҚазАгро" ұлттық холдингі" акционерліқ қоғамы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2003 года N 145 и от 6 апреля 2005 года N 310
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года N 294
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2003 года N 145 "Об определении механизма проведения мониторинга административных расходов государственных предприятий, акционерных обществ, контрольные пакеты акций которых принадлежат государству, и товариществ с ограниченной ответственностью, размеры государственных долей участия в которых позволяют государству определять решения общего собрания участников, с целью их оптимизации" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 7, ст. 73):
в пункте 1:
после слова "Самрук" дополнить словами ", "Национальный холдинг "КазАгро";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 14, ст. 168):
в  Перечне  организаций, находящихся в ведении Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 2. "Акционерные общества":
дополнить строкой, порядковый номер 66-2, следующего содержания:
"66-2. Акционерное общество "Национальный холдинг "КазАгро".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан