Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1355 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 18 сәуірдегі N 307 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасында құқық бұзушылықтың алдын алу мен қылмысқа қарсы күрестің 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1355  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында құқық бұзушылықтың алдын алу мен қылмысқа қарсы күрестің 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Бағдарламаның паспорты" деген 1-бөлімде:
"Қаржыландыру көздері мен көлемдері" деген жолдағы»"10 563 621", "8 893 821", "2 400 881", "4 567 340" деген сандар тиісінше "8 186 851", "6 517 051", "2 258 419", "2 333 032" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қажетті ресурстар және бағдарламаны қаржыландыру көздері" деген 6-бөлімде:
екінші абзацтағы "10 563 621", "8 893 821", "2 400 881", "4 567 340" деген сандар тиісінше "8 186 851", "6 517 051", "2 258 419", "2 333 032" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасында құқық бұзушылықтың алдын алу мен қылмысқа қарсы күрестің 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
реттік нөмірлері 50, 53, 56-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"50 Республи-
каның облыс
орталық-
тарында
полицияның
күш-құрал-
дарымен
Жедел
басқару
орталық-
тарын
(ЖБО) құруды
жалғас-
тыру:
Қазақстан
Республика-
сының
Үкіметіне
ақпарат
ІІМ,
мүдделі
облыс-
тардың
әкімдері
10 қаңтар,
10 шілде
жыл сайын
Шымкент
2005ж.-
500,000
Павлодар
2005ж.-
500,000
РБ
2005ж.-
1,5
ЖБ
Ақтөбе
2006ж.-

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1355
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2007 года N 307
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1355 "О Программе профилактики правонарушений и борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" следующие изменения:
в Программе профилактики правонарушений и борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденной указанным постановлением:
в  разделе 1 "Паспорт Программы":
в строке "Источники и объемы финансирования" цифры "10 563 621", "8 893 821", "2 400 881", "4 567 340" заменить соответственно цифрами "8 186 851", "6 517 051", "2 258 419", "2 333 032";
в  разделе 6 "Необходимые ресурсы и источники финансирования программы":
в абзаце втором цифры "10 563 621", "8 893 821", "2 400 881", "4 567 340" заменить соответственно цифрами "8 186 851", "6 517 051", "2 258 419", "2 333 032";
в  разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы профилактики правонарушений и борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2005-2007 годы":
строки, порядковые номера 50, 53, 56, изложить в следующей редакции:
"50 Продолжить создание  Информация    МВД,       10
центров оператив-    Правитель-  заинтере-  января
ного управления        ству      сованные   10 июля
силами и средст-     Республики    акимы     еже-
вами полиции         Казахстан   областей    годно
(ЦОУ) в областных
центрах
республики:
Шымкент                                              2005г.-  РБ
500,000
Павлодар                                             2005г.-  РБ
500,000
2005г.-  МБ
1,5
Актобе                                               2006г.-  РБ