Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарын атау мен қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 321 Қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы ұйымдарды, темір жол станцияларын, әуежайларды, сондай-ақ физикалық-географиялық объектілерді атау мен қайта атаудың және олардың атауларының транскрипциясын өзгертудің тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 наурыздағы N 281  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Мына:
Алматы облысы Қаратал ауданы Көкпекті ауылының Первомайская орта мектебіне халық жазушысы Жұбан Молдағалиевтің;
Атырау облысы Жылыой ауданы Құлсары қаласының N 15 жоғары сатылы жалпы орта білім беретін мектебіне белгілі педагог Сүлеймен Қарабалиннің есімдері берілсін.
2. Мынадай білім беру ұйымдары:
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Қ. Бижанов ауылының Н.К.Крупская атындағы орта мектебі - ақын Мұқағали Мақатаев атындағы орта мектеп;
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Шелек ауылының Киров атындағы орта мектебі - Кеңес Одағының Батыры Әлия Молдағұлова атындағы орта мектеп;
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Тескенсу ауылдық округінің Терешкова атындағы орта мектебі - Толқын орта мектебі;
Алматы облысы Ескелді ауданы Ақтасты ауылының Белокаменка бастауыш мектебі - Ақтасты бастауыш мектебі;
Алматы облысы Ескелді ауданы Қоржынбай ауылының Березовка бастауыш мектебі - Қоржынбай бастауыш мектебі болып қайта аталсын.
3. Осы қаулы алғаш рет»ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О наименовании и переименовании организаций образования Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года N 321
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года N 281 "Об утверждении порядка наименования и переименования организаций, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико-географических объектов Республики Казахстан и изменения транскрипции их названий" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Присвоить имена:
народного писателя Жубана Молдагалиева Первомайской средней школе аула Кокпекти Каратальского района Алматинской области;
известного педагога Сулеймена Карабалина средней общеобразовательной школе старшей ступени N 15 города Кулсары Жылыойского района Атырауской области.
2. Переименовать следующие организации образования:
среднюю школу имени Н.К. Крупской аула К. Бижанова Енбекшиказахского района Алматинской области в среднюю школу имени Мукагали Макатаева, поэта;
среднюю школу имени Кирова аула Шелек Енбекшиказахского района Алматинской области в среднюю школу имени Алии Молдагуловой, Героя Советского Союза;
среднюю школу имени Терешковой аульного округа Тескенсу Енбекшиказахского района Алматинской области в среднюю школу Толкын;
начальную школу Белокаменка аула Актасты Ескельдинского района Алматинской области в начальную школу Актасты;
начальную школу Березовка аула Коржынбай Ескельдинского района Алматинской области в начальную школу Коржынбай.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан