Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 15 сәуірдегі N 429 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 322 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 14 қарашадағы N 1061 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 14 қарашадағы N 1061 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Жануарлар дүниесін пайдаланғаны үшін төлем ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 15 сәуірдегі N 429 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 11, 109-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Балық аулау объектілері болып табылатын жануарлар түрлерін пайдаланғаны үшін төлем ставкаларында:
"Кәсіпшілік және ғылыми мақсаттарда" деген 1-бөлімнің "Төлем ставкалары, бір килограмм үшін теңгемен" деген бағанында:
реттік нөмірі 2-жолдағы "30" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолдағы "25" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 24-жолдағы "10" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 27-жолдағы "5" деген сан "0" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2002 года N 429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года N 322. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2008 года N 1061.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.11.2008 N 1061 (порядок введения в действие см. п.4 ).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2002 года N 429 "Об утверждении ставок платы за пользование животным миром" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 11, ст. 109) следующие изменения:
в Ставках платы за пользование видами животных, являющихся объектами рыболовства, утвержденных указанным постановлением:
в графе "Ставки платы, в тенге за один килограмм" раздела 1 "В промысловых и научных целях":
в строке, порядковый номер 2, цифры "30" заменить цифрой "0";
в строке, порядковый номер 8, цифры "25" заменить цифрой "0";
в строке, порядковый номер 24, цифры "10" заменить цифрой "0";
в строке, порядковый номер 27, цифру "5" заменить цифрой "0".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2008 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан